Садовый насос AL-KO Easy Jet 3600

220011
Описание Садовый насос AL-KO Easy Jet 3600:

Енергоефективний, самовсмоктуючий та захищений від сухого ходу

Велика потужність всмоктування та ефективний потік води завдяки інтегрованій системі Вентурі

Довгий строк служби завдяки корпусу насоса, посиленого скловолокном

Легке транспортування завдяки ергономічній ручці

Великий фільтр грубого очищення проти забруднення

Зручне наповнення під час роботи завдяки заливній воронці

Водяний насос Jet 3600 Easy пропонує численні функції комфорту та особливо потужну, довговічну та енергозберігаючу технологію зрошення для великих садів.

Садовий насос з патентом від AL-KO

Ви хочете зручно набирати воду для поливу квітів, газону та саду з колодязя, ставка чи цистерни? Хочете охолонути під вашим садовим душем? Чи бажаєте перекачувати чисту воду на великі відстані з високим тиском? Тоді ці садові насоси саме для вас. Вони ідеальні помічники для поливу та дренажу/водовідведення вашого саду. Їх можна встановити в кілька простих кроків, вони працюють тихо і ефективно. Потужне всмоктування та ефективний потік води завдяки інтегрованій системі Вентурі.

Технічні параметри садового насоса AL-KO Jet 3600 Easy

Завдяки напору до 38 м і висоті самовсмоктування максимум 8 м, водяний насос можна використовувати для різних цілей. Чи то з надземного резервуару, дощової бочки або глибокої свердловини — завжди готовий до роботи насос з об'ємною подачею до 3600 л/год. може переконати в будь-якій ситуації. Щоб запобігти пошкодженню від грубого забруднення, він має ефективний і великий фільтр, який легко чиститься і тому може бути використаний протягом тривалого часу.

Ефективна система всмоктування AL-KO садового насоса JET 3600 Easy потужністю 850 Вт забезпечує швидку готовність насоса до роботи. Насос енергоефективний та захищений від сухого ходу. Корпус садового насосу AL-KO JET 3600 Easy, посилений скловолокном, і велика опорна поверхня дозволяють насосу надійно стояти. З'єднання для шлангів відповідають звичайному стандартному розміру 1 дюйм, тому можна легко поєднати з насосом вже наявний матеріал.

Примітка: Садовий насос не підходить для питної води, а лише для технічної води та хлорованої води (вода в басейні)  з температурою нижче 35 °C. Він також не підходить для застосування в солоній воді, воді з агресивними хімічними речовинами або у воді, що містить пісок.

Характеристики Садовый насос AL-KO Easy Jet 3600:

Модельний ряд Easy

Потужність 850 Вт

Макс. глибина всмоктування у м 8

Макс. тиск 3.8

Макс. висота подачі у м 38

Макс. об'єм подачі у л/год 3 600

Ø вихідного отвору G 1" (33,3 мм)

Робочий механізм насоса 1-ступеневий

Вага, кг 8

Родина бренда - Германия

Гарантия - 36 месяцев

Когда Вы решитесь взять себе Садовый насос AL-KO Easy Jet 3600 то получите качественный сервис. Популярный сайт SM-Tools представляет внушительный подбор продуктов в серии Поверхностные насосы. Мы работаем в синергии с лучшими поставщиками: AL-KO, NAC и похожими. Несколько месяцев подряд Поверхностные насосы самый популярный раздел в магазине техники sm-tools.com.ua. Приобрести и оформить бережную отправку товаров "уценка" потребитель всегда может в город Херсон или к вашему местонахождению. Садовый насос AL-KO Jet 3000 Inox Classic, Поверхностный насос Metabo P 3300 G и Поверхностный насос Metabo P 4000 G, а также другие товары, как например, смеситель для душа клиент может взять по оптовым ценам на сайте.
ВОДОСНАБЖЕНИЕ И ТЕПЛОВОЕ ОБОРУДОВАНИЕ AL-KO
Цены на похожие товары
;