Ванны

  После пользование моей 15 летней ванны из чугуна , решили поменять с женой. Позвонили в sm-tools ребята толковые посоветовали Ванну Kolo Sensa 170x70, курьер доставил, сами установили, уже купаемся))))). Спасибо менеджерам за консультацию и товарэ
  У нас в квартирі ванна кімната має абсолютно неправильну форму, тому і саму ванну брали асиметричну, щоб гармонійно виглядала і можна було раціонально використати приміщення. Доставили на наступний день, ще не установили, але інтер'єру приміряли. Виглядає гарно.
  Купувала зі знижкою, ніби не велика, всього 10%, але за ці гроші придбала чудовий ящик для білизни. Я тут вже постійний клієнт, тому знаю, що на різні товари тут постійно можна знайти гарну знижку. Рекомендую sm-tools до співпраці!
  При оформлении заказа менеджер посоветовала еще и защитную шторку. Я то думала ставить обычную на перекладине, но предварительно посмтрев фото обоих вариантов, согласилась, что вид совершенно не сравнимый. Со стеклянной шторкой намного аккуратние и элегантние. Спасибо за совет.
  Отличная ванна, купил к ней еще стеклянную шторку, так получилась еще просторная душевая кабина. И жена не ворчит, что коврик залил. Рекомендую! Вариант идеальный!
  Супер! Ванна чудова, хорошої якості. Трохи не розрахували з бюджетом на ремонт. Тому щоб не чекати або не купувати що-небудь, то оформили сантехніку в кредити. Працюю офіційно, тому проблем з оформленням не було жодних.
  Ця ванна просто шикарна, тут навіть говорити немає про що. Виглядає дуже елегантно, стримано і... розкішно одночасно. Купували влітку зі знижкою, зараз ціна бачу піднялася, але в країні на все ціни ростуть((( Доставили мені її вчасно, під час доставки нічого не пошкодилося. От на минулому тижні встановили. Рекомендую цю модель!
  Огромное спасибо магазину за вашу работу! У вас роскошный ассортимент и лучшие условия по доставке! Приобрела в одном заказе и сантехнику, и мебель, и игрушки для детей, и инструменты для мужа. Это очень удобно и выгодно!
  Купил эту ванну, но нашпиговал ее пополной. Дополнил всеми возможными опциями, включая гидромассаж. Выглядит намного дороже своей реальной стоимости, и по функционалу получилась шикарнейшая ванна.
  Покупкою відверто задоволена, ванна суперова! Замовляла терміново, щоб не затримувати ремонтні роботи, доставили точно в срок, про який домовлялися. Ціную професіоналізм, тому рекомендуватиму вас своїм друзям.
  Сантехніку Ravak мені радила вже не одна подруга. Сходила до них в гості, і вигляд ванної мені теж сподобався, при тому, що в однієї з них ванна стоїть вже близько 8 років. Замовила модель, яка найбільше мені сподобалася чисто візуально. Доставили швидко, ще б аби бригада так швидко працювала.
  Девочки и мальчики, при заказе будьте внимательны и заказывайте на правильную сторону. А то я не досмотрела пришлось делать возврат и заказывать новую. Магазин все сделал быстро, без какого-лио недовольства. Супруг только ворчал.