Мотокультиватор Konner&Sohnen KS 7HP-950S

181433
Опис Мотокультиватор Konner&Sohnen KS 7HP-950S:

Бензинові культиватори ТМ «Könner & Söhnen» з ремінним приводом потужністю 7 к.с. підходять для обробки всіх типів грунтів, від пухкої до цілинно-глинистої. Це практичні, надійні і багатофункціональні сільськогосподарські агрегати для вирішення декількох завдань — обробки грунту різної твердості, посадка сільськогосподарських культур, збирання врожаю, підгортання. Унікальна конструкція виконана з використанням сучасних технологій, має компактні розміри і стильний дизайн.

Потужні і економні чотиритактні двигуни культиваторів «Könner & Söhnen» відповідають найсучаснішим екологічним стандартам емісії вихлопних газів EURO-V, призначені для тривалих робіт, забезпечують високу продуктивність.Модель  культиватору KS 7HP-950S передбачає установку додаткового навісного обладнання (плуг-підгортальник, плуг для оранки, картоплекопач, можливість комплектації високопротекторними пневматичними колесами).


НАДІЙНІ ФІРМОВІ ПОТУЖНІ ДВИГУНИ

Потужні та надійні двигуни K&S відповідають всім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO-V. Кожен двигун має індивідуальний серійний номер, що дозволяє контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування.


РУЧНИЙ СТАРТ

Двигун культиватора приводиться в дію ручною системою запуску. Просто потягніть ручку стартера, і двигун починає працювати.


ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ КЕРУВАННЯ

Ергономічна панель управління дозволяє швидко управляти і легко маневрувати культиватором.  Можливість вертикального регулювання ручок , а також кейс для інструментів в моделі KS 7HP-950S.


КОВАНІ ФРЕЗИ

овані шаблевидні фрези підходять для використання культиватора з будь-яким типом ґрунту, як з цілинним, так і з більш доглянутим. Для захисту рослин при оранці передбачені захисні бокові диски. Фрези збираються  групою з 4-х ножів. Металеві диски входять до комплекту.


ЯКІСТЬ В ДЕТАЛЯХ

Всі з’єднання і вузли кріплень досконало продумані, розроблені з запасом міцності для тривалого і комфортного використання культиватора. Дані моделі оснащені додатковою решіткою для уникнення опіків.


БЕЗКАМЕРНІ КОЛЕСА

Модель KS 7HP-950S оснащена безкамерними колесами з низькопрофільною резиною.


СОШНИК

Модель оснащена регульованим сошником.


Характеристики Мотокультиватор Konner&Sohnen KS 7HP-950S:

Модель двигуна KS 240

Потужність двигуна, к.с. 7.0

Об’єм двигуна, см³ 212

Тип двигуна Бензиновий

Ширина обробки, см ≤ 108

Глибина обробки, см ≤ 31

Ємність паливного бака, л 3.6

Ємність масляного картера, л 0.6

Ємність картера трансмісії, л 1.2

Редуктор Ремінний, ланцюговий

Кількість швидкостей +2 +1 0 -1

Реверс +

Регулювання ручок Вертикальне/горизонтальне

Рівень шуму, Lpa (7m)/Lwa, dB 73/98

Габарити брутто, мм 780×460×780

Вага нетто, кг 80

Вага брутто, кг 89

Комплектація Фрези 32 шт., низькопрофільні безкамерні колеса 4.00-10″, опорна ніжка

Країна походження - Німеччина

Гарантія - 12 місяців

В случае, если Вы захотели закупить Мотокультиватор Konner&Sohnen KS 7HP-950S то получите качество и обслуживание. Популярный онлайн-шоп SM-Tools представляет громадный ассортимент товара в подборке Культиваторы. Мы работаем с лучшими брендами: DAISHIN , MTD и иными. Длительный отрезок времени Культиваторы занимает первое место в магазине sm-tools.com.ua. Купить и оформить курьерскую доставку продукции "отдых и туризм" потребитель может в Мариуполь или любой другой уголок Украины. Мотокультиватор Forte 1050E (колеса 10", 6,5лс), Мотокультиватор Forte 1050E (колеса 10 ", 6,5лс) и Культиватор Honda FG320DE2H, и иные изделия, в том числе, машинку на пульте Вы можете приобрести в рамках бюджета в нашем каталоге.
Средний рейтинг: 5, отзывов: 3
    Давно решил приобрести на дачу этот аппарат. Позвонил в магазин см-тул посоветовали Мотокультиватор Konner&Sohnen KS 7HP-950S, покупкой доволен. Надежный. легкий
    Мотокультиватор Konner&Sohnen KS 7HP-950 самый распространённый и популярный, почти в каждом садовом магазине можно встретить его, работает без проблем уже 3 года. качество супер. Спасибо за рекомендацию магазину sm-tools
    Батько любить покопатись в городі. Купив йому цього помічника, так він тепер не являє, як міг без нього раніше обходитись.
Цены на похожие товары