Дизельный генератор Konner&Sohnen KS 6100 HDE

189089
Опис Дизельний генератор Konner&Sohnen KS 6100 HDE:

ФІРМОВІ ДВИГУНИ

Двигуни для дизельних генераторів, так само як і для бензинових, виробляються за ліцензією DIMAX Int. GmbH та маркуються власним клеймом з логотипом. У всіх моделях запас потужності двигуна по відношенню до альтернатора дозволяє видавати заявлену напругу та підтримувати його стабільність у повному діапазоні напруг. Всі двигуни проходять тестування тривалою безперервною роботою, а потім розбираються та досліджуються на рахунок виявлення несправностей. Кожен двигун та кожен генератор мають індивідуальний серійний номер, що дозволяє нам контролювати якість виробництва та сервісного обслуговування. Двигуни відповідають усім європейським стандартам якості, в тому числі сучасному екологічному стандарту EURO-V.


ЗБІЛЬШЕНИЙ МОТОРЕСУРС ДВИГУНІВ

Генератори серії «HEAVY DUTY» підходять для використання не лише як резервне джерело живлення, а й для повноцінної довготривалої роботи. Ресурс двигунів перевищує 3000 мотогодин, що підтверджується багатогодинними багаторівневими тестами та гарантією. Але звісно двигуни показують такі високі показники при правильній експлуатації та проходженні планового технічного обслуговування.


ЗБІЛЬШЕНА ГАРАНТІЯ

На дизельні генератори серії «HEAVY DUTY» розповсюджується збільшена гарантія – 2 роки або 3000 мотогодин (залежно від того який факт наступить першим) за умови правильної експлуатації та проходженню планового технічного обслуговування.


ЗРУЧНА ЕРГОНОМІЧНА ПАНЕЛЬ УПРАВЛІННЯ

Зручна ергономічна панель дозволяє з легкістю керувати всім агрегатом і не потребує додаткових навичок. Сучасний багатофункціональний LED-дисплей відображує частоту, вольтаж, та кількість відпрацьованих генератором годин. Інформація на дисплеї допомагає легко контролювати якість напруги, що видається пристроєм.


ПЕРЕДСТАРТОВИЙ ПІДІГРІВ (PREHEATER)

Дизельні генератори серії «HEAVY DUTY» оснащені функцією передстартового підігріву, яка дозволяє запускати генератор в зимовий час без зайвих зусиль.


ПОСИЛЕНА РАМА

Завдяки додатковому підсиленню рами верхніми захисними планками, генератор професійної серії «HEAVY DUTY» може експлуатуватись у більш жорсткому режимі, посилена рамна конструкція додатково захищає  від пошкоджень баку при експлуатації та транспортуванні.


ГУМОВІ ОПОРИ ДЛЯ ЗАХИСТУ РАМИ

Для всіх моделей дизельних генераторів «Könner & Söhnen» в комплект входять додаткові  гумові опори для захисту рами від корозії. Завдяки опорам, працюючий генератор не пошкодить покриття підлоги, а фарбування рами не буде подряпане. Також в комплект можна придбати транспортувальний  набір.


ДОДАТКОВІ АКСЕСУАРИ

 

Генератор укомплектований додатковими аксесуарами: вилка переносна 2Р+РЕ 16А 230В, силова вилка переносна 2P+Е 230В, 32А, ключ ріжковий, 8×10 мм, ключ ріжковий, 12×14 мм, ключ ріжковий, 17×19 мм, викрутка двостороння 6.0 мм, РН2.


Характеристики Дизельний генератор Konner&Sohnen KS 6100 HDE:

Напруга, В 230

Потужність максимальна, кВт 5.5

Потужність номінальна, кВт 5.0

Частота, Гц 50

Сила струму макс., А 23.91

Розетки 1×16A, 1×32А

Ємність паливного баку, л 11

Час роботи при навантаженні 50%, год 13

LED-дисплей лічильник мотогодин, частота, вольтаж

Рівень шуму, Lpa (7m), дБ 71

Вихід 12В, A 12/8.3

Модель двигуна KS 440HD

Тип двигуна дизельний 1-циліндровий, 4-тактний з повітряним охолодженням

Потужність двигуна, к.с./кВт 12/8.83

Об’єм масляного картера, л 1.65

Об’єм двигуна, см3 418

Регулятор напруги інтелектуальна система AVR

Тип запуска ручний/електро

Коефіцієнт потужності, cosφ 1

Рама 32 мм, заокруглена

Акумулятор, Ah 30

Можливість підключення АВР (роз’єм 5-піновий)

Габарити нетто, мм 730×495×630

Габарити брутто, мм 775×500×655

Вага нетто, кг 107

Вага брутто, кг 115

Клас захисту IP23M

Країна походження - Німеччина

Гарантія - 24 місяці

Когда Вы решились прикупить Дизельный генератор Konner&Sohnen KS 6100 HDE то обязательно получите сервис. Проверенный интернет-шоп SM-TOOLS представляет наилучший ассортимент продуктов в рубрике Генераторы. Мы подписали договоры о сотрудничестве с популярными поставщиками: Endress, Pex-Pool-Plus и иными. Уже много времени Генераторы занимает топовое место на нашем сайте SM-Tools. Оформить молниеносную доставку товаров "отдых и туризм" клиент всегда может в город Краматорск и другие города. Бензиновый генератор Endress ESE 6000 DBS + набор колес, Бензиновий генератор Endress ESE 6000 DBS + набір коліс и Бензиновый генератор Karcher PGG 8/3 (1.042-209.0), а также другие изделия, а именно: сабвуфер в машину покупатель может получить задешево в онлайн-каталоге.
Средний рейтинг: 5, отзывов: 3
    Автоматика идет в комплекте к Konner&Sohnen KS 6100 HDE?
    Отличный магазин, качеством доволен на все 100%. Позвонил в среду по поводу генератора Konner&Sohnen KS 6100 HDE, наличие подтвердили, предоставили счет для оф. платежа, и уже в пятницу товар был по аданому адресу. Спасибо.
    Хороший генератор, некоторые моменты при настройке пришлось уточнять у специалиста, после настройки никаких проблем. Очень тихий, и, немаловажно, дешевый при довольно приличном качестве. Работает на автомойке без проблем и перебоев.
Дизельный генератор Konner&Sohnen KS 6100 HDE Konner&Sohnen
Цены на похожие товары