Медицинские кровати

 Медтехніка: ліжка для лежачих хворих

Багатофункціональні якісні лікарняні ліжка купити - значить враховувати всі потреби пацієнта. Купити лікарняне ліжко, звичайно, не означає, що хворий відразу ж одужає. Але ви зможете таким чином зробити його перебування в ліжку максимально комфортним, наскільки це допустимо в ситуації, що склалася. Ліжко медична функціональна може забезпечити зручність також тим людям, які змушені доглядати за людиною після травм, інсульту або інших захворювань. Щоб не допустити погіршення стану, звичайно ж, необхідно купити ліжка ортопедичні медичні для лежачих хворих.

Сучасна ортопедичне ліжко медична металева лікарняна практично не має нічого схожого з тими ліжками, які відвідувачі могли бачити в лікарнях зі старим медичним обладнанням. Наш інтернет-магазин пропонує такий широкий асортимент продукції, що вибір часом зробити дуже нелегко. Якщо ви бажаєте придбати функціональне ліжко медичну, ціна її буде залежати від тих опцій, якими вона володіє. Однак не у всіх випадках вам знадобиться саме така модель.

Критерії вибору медичних ліжок

Зауважте, що деякі варіанти можуть бути оснащені колесами, а інші - ні. Якщо не передбачається обов'язкове переміщення пацієнта, то цілком підійде модель функціонального ліжка для лежачих хворих без наявності коліс. Також зверніть увагу, що деякі моделі мед ліжок, купити які ви можете на сайті нашого інтернет-магазину, мають автономним гальмівним пристроєм.

Вироби можуть мати різну кількість секцій. Щоб підібрати підходящий варіант, природно, слід порадитися з лікарем. Крім того, ви можете придбати наступні моделі:

  • з механічним регулюванням секцій (гвинтовий або гребенчатой);
  • з регулюванням з електроприводом.

Якщо цікавить ліжко або ліжко для лежачих хворих, ціна якої не надто висока, вибирайте модель з регулюванням гребенчатого типу. Але оскільки вона не дуже зручна, зверху можна буде встановити спеціальний секційний матрац.

Що важливо, будь-який подібний предмет повинен безперешкодно поміщатися в будь-дверні проходи. Тому, перш ніж замовляти слід заміряти ширину дверей.

Деякі моделі лікарняних ліжок сьогодні виробники оснащують допоміжними елементами і спеціальним обладнанням. Воно буває життєво необхідним для пацієнта. Це може бути швидкознімна спинка, секція для голови з регулюванням. Це істотно полегшує догляд за хворим.

Плюси покупки медкроватей в SM TOOLS

Якщо вас цікавить медична функціональне ліжко, ціна якої може варіюватися в залежності від обраної моделі, загляньте на офіційний сайт інтернет-магазину SM TOOLS. Вам більше не доведеться переглядати оголошення типу "Продам-куплю медкровать". У каталозі представлені різні варіанти лікарняних ліжок з різними функціями. Є моделі, які можна встановлювати в домашніх умовах.

Якщо ви зробите придбання в нашому магазині, ми гарантуємо вам:

  • виключно високоякісну продукцію;
  • лояльну цінову політику;
  • зручні умови оплати і доставки.

Вибрати продукт можна по фотографіях, які додані до описів характеристик моделей. Якщо щось незрозуміло, наш консультант з радістю надасть вам всю необхідну інформацію.

Медицинские кровати