Мотокоси

Як вибрати мотокосу?

Доглянутий газон завжди радує око, роблячи перебування в парку, на власній присадибній ділянці приємним і комфортним. Бензинова мотокоса (бензокоса) допоможе робити процедуру догляду за гарною травичкою легкої і швидкої. За допомогою хорошої техніки можна без особливих зусиль позбутися від зайвих заростей і бур'янів. Щоб купити відповідну бензокосарки, слід враховувати складність і обсяги майбутніх робіт, і, відштовхуючись від цього, підбирати необхідне обладнання.

Інтернет-магазин sm-tools.com.ua допоможе вам вибрати і купити бензокоси і мотокоси.

Які бувають бензинові мотокоси?

Для простоти всі газонокосарки ділять на професійні, напівпрофесійні і побутові.

 

  • Професійні пристрої використовують для великих заготовок сіна або догляду за великими масивами, наприклад, громадськими територіями.
  • Напівпрофесійні моделі в ходу у ландшафтних дизайнерів і професійних садівників - з їх допомогою, наприклад, роблять оформлення декоративних чагарників.
  • Побутові відмінно справляються з присадибними ділянками і акуратно прибирають зайву траву вздовж парканів, стін, під лавками.

 

Зовні всі ці пристрої влаштовані принципово однаково - штанга, на якій закріплені двигун і косильна головка. Відповідно, відрізняються все бензокоси по потужності, типу ріжучого елемента і, звичайно ж, ціною. Купити бензинову косу, мотокосу можна онлайн в інтернет-магазині SM Tools.

Вибираємо мотор косарки

Двигуни у мотокос впливають на ціну, і бувають 2х і 4х-тактний. Для користувача основна різниця полягає в тому, що у двотактного двигуна масло і бензин знаходяться в одній ємності, а у чотиритактного - в різних. З цього слід:

  • ціни на 4х-тактний бензокосарки будуть вище, але також вони мають більшу потужність, меншим рівнем шуму і вібрації, будучи економічними і довговічними;
  • 2х-тактний агрегат вимагає більш ретельного догляду - суміш з масла і пального не може довго зберігатися, її необхідно періодично зливати. Перевагою є низька вага пристрою.

Вибираючи бензинову косу, варто враховувати її вага. Якщо ви хочете брати потужний прилад, пам'ятайте, що він буде досить важким - витримаєте ви тривалу ходьбу з агрегатом на плечах? Потужності в 1 кВт цілком вистачає для роботи на стандартних ділянках в 5-10 соток. Більш професійні тримери мають потужність від 1,8 кВт.

Інші важливі параметри

Чотиритактні бензинові мотокосарки припускають більшу кількість обертів ріжучої системи. Це дозволяє робити більш рівний зріз трави, сприяючи її подальшому акуратному, рівномірному росту по всій площі. Сучасна бензокосарки повинна автоматично налаштовуватися під потрібне число обертів.

Також варто ретельно вибрати ріжучий елемент. Це може бути волосінь, диск або металевий ніж. Волосінь хороша тим, що автоматично подається на потрібну довжину, її легко замінити, вона добре зрізає навіть високу траву. Ножі застосовують для чагарників, товстих стебел, завитий трави, заготівлі сіна. Диски можуть порізати дрібні чагарники і тонкі дерева. У будь-якої моделі ріже частина закрита захисним крилом, яке запобігає потраплянню гілок і трави на ноги оператора.

Залишилися питання?

Магазин SM Tools займається продажем мотокос, бензокосами та іншої техніки за доступними цінами. Ціна вас порадує, продаж можливий онлайн або в нашому київському магазині. Звертайтеся до наших фахівців за консультацією. Вони завжди допоможуть професійно підібрати бензокосу, яка підійде вам за всіма параметрами.

Мотокоси