Сейфи для зброї

Зберігання зброї

Щоб отримати дозвіл на зберігання зброї, доведеться купити сейф, так як згідно з вимогами законодавства України, зберігати зброю (вогнепальна, травматичне, холодне), його складові частини і боєприпаси будинку необхідно в спеціальних металевих сейфах, оснащених замками і призначених спеціально для зберігання зброї. Для безпеки і забезпечення схоронності мисливської рушниці або інших видів зброї сейф повинен надійно фіксуватися (прикручувати до підлоги). Згідно з вимогами Закону про зберігання зброї воно повинно знаходитися в сейфі в розрядженому стані. Патрони можуть зберігатися в тому ж сейфі на полиці або в окремо закривається ящику.

Товщина стінок металевої шафи, його габарити і інші тонкощі не вказані в Законі про зберігання зброї, тому при виборі сейфа кожен власник повинен спиратися на свої переваги, враховувати кількість одиниць зброї, їх розміри. Важливо, щоб несанкціонований доступ до зброї не отримали сторонні особи. Ціна збройових сейфів залежить від матеріалу виготовлення, розміру, класу безпеки та інших характеристик; не варто економити на зберіганні зброї, адже від цього залежить здоров'я і безпеку оточуючих.

Безпека і надійність

При виборі збройового сейфа важливим критерієм є його габарити, адже можна купити невеликий компактний ящик для одного рушниці, а можна цілий збройовий шафа, де вільно розмістяться 10-14 стовбурів. На надійність сховища впливають різні чинники.

  • Матеріал і товщина стінок - найчастіше для виготовлення використовується сталь товщиною від 1,5 до 5 мм, взломостойкий корпус може бути зроблений з декількох шарів композитних матеріалів.
  • Замок - від його надійності багато в чому залежить те, чи не зможе скористатися вашим зброєю стороння людина. Сейфові замки можуть мати кілька ступенів захисту, в тому числі від висвердлювання, використання відмички. Замок сховища може бути як кодовою, так і ключовим. Безпека замку не залежить від його типу, тут критеріями вибору стають зручність використання, функціональність.
  • Підвищує захист від злому наявність ригельного механізму - спеціальних болтів, які висуваються з дверей і заходять в спеціальні пази на корпусі.
  • Наявність полиць, які можна знімати при необхідності, а також спеціальні підставки під рушниці - ложементи, які забезпечать фіксацію рушниць у вертикальному положенні, дозволяють акуратно зберігати все необхідне спорядження і швидко знаходити потрібні предмети в разі необхідності.

Встановлюючи сейф, його зазвичай прикручують до підлоги або стіни анкерними болтами, для установки вибирають непомітне місце, де збройне сховище не буде кидатися в очі. Можна використовувати вбудований шафа для зброї, який не займе корисну площу і буде непомітний стороннім. Вбудувати збройовий сейф в нішу в стіні або в меблі можна самостійно або залучаючи фахівців.

Де купити надійний збройовий сейф?

В інтернет-магазині SM Tools можна за доступною ціною купити надійні збройові сейфи від українських і зарубіжних виробників, в каталозі магазина пропонується ознайомитися з характеристиками і особливостями різних моделей, вибравши найбільш підходящу. Наш магазин пропонує покупцям вигідні умови покупки і доставки в будь-який населений пункт України.

Для зброї