Електропили

Електричні ланцюгові пили

 Переваги електропили

Вирішили купити ланцюгову електропилку для дачі або саду? Придбати її ви можете в інтернет-магазині sm-tools.com.ua - ми допоможемо підібрати правильний інструмент, який буде ідеально підходити для виконання поставлених перед ним завдань.

У ел пилки для будинку є кілька переваг у порівнянні з бензопилою. По-перше, це знижений рівень шуму. По-друге, простота догляду - не потрібно возитися з маслами і бензином, а також вона більш компактна і легка. І хоча ручна електропила може поступатися по потужності, її цілком вистачить для роботи в саду або городі. Вона не виділяє вихлопних газів і не забруднює навколишнє середовище.

Купити електро пилку - відмінний вибір для свідомих громадян, які прагнуть до екологічну чистоту і безпеку. Єдиний важливий нюанс - пристрій для роботи вимагає доступу до джерела живлення. Виїхати з нею в ліс за дровами або зрізати гілки на дорозі далеко від будинку не вийде.

Основні характеристики електропил

Хороша садові пила вибирається за такими критеріями:

  • довжина шини. Від цього параметра залежить те, наскільки товсті колоди можна буде розпиляти одним натиском. Оптимальна довжина шини - 30-40 сантиметрів;
  • система натягу ланцюга. У стандартній модифікації це натяжна гвинт, який можна вкручувати і викручувати, регулюючи, таким чином, силу натягу ланцюга. Також є безінструментального система, яка виглядає як звичайний регулятор. Досвідчені майстри та фахівці рекомендують користуватися надійним, перевіреної гвинтовий системою, хоча багато передових виробники успішно впроваджують більш сучасну систему регуляторів в продаж. У будь-якому випадку, вибирати вам, виходячи з особистих переваг;
  • крок ланцюга - 3/8;
  • оснащення агрегату системою захисту двигуна від перегріву, що дозволяє продовжити термін служби;
  • розташування двигуна. Поздовжнє положення найбільш ергономічно і комфортно в роботі.

Окремо варто поговорити про потужності. Цей параметр показує не тільки складність завдань, з якими впорається інструмент, а й час виконання тієї чи іншої роботи. Чим більш потужну пилку ви купите, тим швидше вона буде пиляти дрова. Також це означає збільшення кількості споживаної електроенергії.

Електричні ланцюгові пили потужністю 2500 кВт цілком підходять для побутового користування і не перевантажують мережу. Чим могутніше буде ручна електро пила, тим вищою буде ціна і тим більше вона буде важити. Залежність - прямо пропорційна. Купити ланцюгову електричну пилку легко через інтернет - в магазині SM Tools.

Безпека при роботі

Найголовнішим параметром має бути безпека оператора та інших людей під час експозиції. Якщо ви хочете купити електропилку, то ціни вас не повинні зупиняти перед придбанням дійсно безпечного пристрою.

На якісної сопілці обов'язково повинен бути ручне гальмо ланцюга. При відскоку він автоматично спрацьовує і відключає агрегат. Також повинні бути встановлені блокатори, які захищають від самовільного включення.

Продаж електропила з захистом від перегріву ведеться на нашому сайті в зручному онлайн-режимі. В ідеалі бажано перед покупкою потримати в руках інструмент - від його ергономіки і зручності залежить комфортна робота.

Де купити садову електропилку?

Широкий вибір ел пив представлений на нашому онлайн-ресурсі; купити електропилку, якій потрібно розетка для підключення, в інтернет-магазині SM Tools (Україна) легко і просто, при цьому ви отримаєте можливість замовити її доставку в будь-яке українське поштове відділення. Вартість електропила в нашому магазині - оптимальна.

Електропили