Зварювальні інвертори

Купити апарат для инверторного зварювання: за і проти

Ще років десять тому більшість зварювальних апаратів були досить громіздкими, важили по  25 кг і переміщати їх було важко. Тепер же на ринку представлені зручні, компактні зварювальні апарати-інвертори за доступними цінами, переглянути різні моделі зручно в каталозі інтернет-магазину SM Tools.

Переваги зварювальних апаратів інверторного типу:

  • високий ККД - від  85% до  95%;
  • коефіцієнт потужності -  0,99;
  • широкий діапазон ручного регулювання параметрів режиму зварювального струму;
  • невелика вага і компактні розміри;
  • мінімальні токопотері в кабелях;
  • подвійна ізоляція - забезпечує підвищену безпеку в роботі;
  • стабільність запалювання дуги і якісне формування шва в будь-якому положенні;
  • можна варити короткою дугою - це зменшить втрати енергії і поліпшить якість шва за рахунок зменшення зони термічного впливу.

Купити інверторну зварювання без захисту від перепадів напруги - значить, свідомо зменшити термін служби агрегату.

З недоліків слід згадати високу ціну на інверторні зварювальні апарати, високу вартість ремонту модуля IGBT, який обійдеться в  1/3 від вартості всього приладу. Також інверторний електрозварювальний апарат боїться пилу і низьких температур. Неналежні умови роботи, зберігання та догляду швидко приведуть пристрій, що дозволяє виробляти електрозварювання, в непридатність.

Типи зварювального устаткування

Найпопулярніший - зварювальний інвертор ММА. Це ручна дугова зварка з використанням штучних (покритих) електродів. Вона дозволяє комфортно працювати і виконувати основні види зварювальних робіт. На пристрої ставиться мережевий фільтр, який дозволяє навіть при зниженій напрузі в мережі вести роботу. Так, якщо в розетці 170 вольт, автомат продовжить функціонувати.

Сучасний процес зварювання автоматизований на  90%. Це дозволяє застосовувати такі апарати повсюдно. Навіть новачок зможе швидко розібратися і навчитися працювати з инверторной зварюванням.

При виборі варто визначитися з наступними параметрами:

  • клас - для професійного або побутового застосування;
  • діаметр відповідного для даного апарату електрода або дроту.

Для побутових і напівпрофесійних вимог найкраще купити інвертор ММА, що дозволяє зручно проводити зварювання. Такий пристрій буде працювати з будь-яким типом електродів - сталлю, нержавейкой і чавуном. Стандартний час навантаження на максимальному струмі наближається до  10 години безперервної роботи, на середньому збільшується до  15 годин. Невпинна робота, або робочий цикл - сто електродів діаметром 5 мм при кімнатній температурі.

Не забудьте звернути увагу на вагу і ергономіку. Хороша модель пристрою для инверторной зварювання за доступною ціною повинна бути мобільною. Додаткова комплектація не менш важлива. Так, цифровий дисплей дозволяє більш точно стежити за процесом і регулювати силу струму. Мережевий кабель повинен бути не менше двох метрів, а силовий - до трьох метрів. Це дозволить створити доступну для роботи зону до п'яти метрів в діаметрі.

Деякі апарати можуть комплектуватися спеціальним кейсом для зберігання і транспортування, що допоможе продовжити термін служби. У будь-якому випадку, в базовій комплектації повинні бути інструкція, власники маси і електрода, захисна маска і спеціальна щітка.

Інверторне електрозварювання: де купити обладнання?

Купити інверторний зварювальний апарат, або просто інвертор, ви можете в інтернет-магазині SM Tools. На сайті представлений каталог інверторів, вказана ціна і всі технічні характеристики. За консультацією ви можете звернутися до наших співробітників онлайн або по телефону.

Інверторні зварки (MMA)