Дровоколи

 Заготівля дров без зусиль

Ті, кому доводилося колоти дрова за допомогою одного лише сокири, знають, що ця робота вимагає великої витривалості, сили і часу. Заготовити дрова для розтоплення каміна, опалення будинку - нелегка праця. Тому ціна вже колотих дров досить висока, а колоти їх самостійно можуть не всі. Зробити процес менш трудомістким, швидким і простим допоможуть такі інструменти, як дроворуби, які можуть використовуватися в приватних господарствах, для заготівлі дров під реалізацію, а також на підприємствах.

Існують різні види пристосувань для колки дров, які приводять в дію як фізичні зусилля людини, так і двигуни різного типу. Вибирати інструмент потрібно, виходячи із умов його експлуатації, безпеки, продуктивності і своїх фінансових можливостей.

Різновиди дровоколів

Механічні пристосування можуть бути ручними, пружинними, але всі вони вимагають додатки певної сили, хоча і полегшують працю в порівнянні зі звичайним колуном.

Гідравлічні інструменти бувають горизонтальними і вертикальними, вони відрізняються високою продуктивністю, зручністю у використанні, спеціальна система кріплень надійно фіксує колоду, забезпечуючи високий рівень безпеки, а зусилля гідравліки створюють навантаження на ріжучий інструмент в кілька тонн. Гідравлічні агрегати можуть використовуватися для заготівлі дров в промислових масштабах і в побуті

Електричні моделі найбільше підходять для домашнього використання, вони підключаються до електромережі, можуть працювати в закритих приміщеннях. Потужність і продуктивність такого дровокола дозволяють впоратися з великою кількістю лісоматеріалу в короткі терміни.

Бензинові дроворуби використовуються рідше, але, тим не менше, мають свої переваги, їх можна встановлювати в місцях, де відсутні лінії електропередач, наприклад, в лісі, на місці заготовки колод.

Деякі установки допускають використання спеціального ножа, який ділить чурбак відразу на кілька невеликих полін.

Конусні дроворуби замість ножа мають ріжучий інструмент у вигляді конуса (шурупа), який угвинчується в колоду, тим самим розколюючи його на частини. Перевагою такої техніки можна назвати низьку вартість, компактність, хорошу продуктивність. Недоліком є ​​низький рівень безпеки.

Рейкові верстати відмінно впораються з великим об'ємом дров, вони можуть працювати як на бензині, так і на електриці. Продуктивність і швидкість роботи рейкових пристроїв досить велика, стоять вони недорого, але не завжди безпечні.

Де купити хороший інструмент для колки дров?

Купити хороший дровокол, відповідний вашим потребам, можна за доступною ціною в інтернет-магазині SM Tools (Україна, Київ), який займається продажем різних інструментів і пристосувань, здатних знизити витрати часу і фізична праця, отримуючи при цьому відмінні результати. Вся продукція, представлена ​​в каталозі магазина, має гарантію якості, відрізняється функціональністю і надійністю.

Дровоколи