Комоди, тумби, трюмо

 

Що являє собою корпусні меблі?

Меблі оточує нас повсюдно і робить комфортним наш побут. Місця для сидіння, сну, їжі, зберігання речей необхідні для організації простору і нашого життя в ньому. Корпусних вважається та меблі, яка зібрана єдиним корпусом, тобто є готовим місцем, пристосованим для зберігання і розміщення речей. Однією з характерних особливостей є відсутність в ній м'яких частин.

Прикладом такої обстановки може служити кухонний гарнітур, шафа, комод, полку, ліжко, стіл. Вона необхідна в тих приміщеннях, де є хоч якісь речі, то є абсолютно в кожній кімнаті, включаючи санвузли.

Продаж корпусних меблів може здійснюватися в готовому вигляді або вона може бути виробленої на замовлення. Готові меблі передбачає, що вам потрібно буде приміряти задані розміри до наявного простору. Обстановка ж, яку можна замовити за індивідуальним проектом, дозволить вам використовувати для розміщення простір будь-якого розміру. Звичайно, ціна замовленої індивідуально корпусних меблів буде вище.

Найнадійнішою вважається корпусні меблі з дерева - це важливо, коли передбачається певне навантаження, наприклад, якщо мова йде про ліжко. Дерев'яні вироби в інтер'єрі завжди виглядають особливо затишно.

Яка буває корпусні меблі?

Структурно вона може бути розділена на наступні категорії.

  • Секційна. Меблювання, що складається з секцій і окремих елементів. Їх можна комбінувати і міняти місцями, надаючи кожного разу загальної конструкції новий вид.
  • Блокова. Меблеві об'єкти - по суті, ті ж секції, але більш ідейно оформлені. Представлені шафами, вітринами, комодами, полками та іншими об'ємними одиницями.
  • Комбінована. Складається з секторів і блоків з тією різницею, що в ній відсутні здвоєні стінки. Прикладом можуть служити гірки і секретери в складі збірної меблів.
  • Модульна. Вироби одного виду з однієї колекції, які можуть використовуватися як усі разом, так і обраними елементами - модулями. Модулі можуть перебувати в приміщенні і автономно, не втрачаючи своєї функціональності.

Склад предметів інтер'єру залежить від дизайнерських рішень в рамках конкретних приміщень і функціонального навантаження.

Де знайти великий вибір корпусних меблів з доставкою в Києві і по Україні

Інтернет-магазин SM Tools (Україна, Київ) пропонує широкий вибір корпусних меблів, надаючи можливість купити її за приємними цінами.

Замовляти корпусні меблі через сайт компанії SM Tools дуже зручно, актуальна вартість будь-якої товарної позиції вказана в каталозі. На порталі ми пропонуємо окремі предмети корпусних меблів, виконані з дерева, зібрані в каталог різних колекцій: Марія, Лазурит, Ассоль та інші.

Купити корпусні меблі в магазині SM Tools з доставкою в Києві і по Україні просто. Вам потрібно лише визначитися з моделлю меблювання і подзвонити по одному з телефонів, зазначених на сайті. Наші консультанти допоможуть з вибором способу оплати і доставки, запропонують супутні деталі інтер'єру. У нас ви знайдете широкий спектр товарів для дому, включаючи елементи освітлення, домашній текстиль і кухонне приладдя.

Оплата може проводитися готівкою, безготівковим перерахунком і за допомогою онлайн-сервісів.

Доставка здійснюється провідними транспортними компаніями по території України. Всі предмети ми якісно пакуємо і страхуємо на повну вартість у перевізника. У разі будь-яких механічних пошкоджень в дорозі споживачеві гарантується заміна товару або повне повернення коштів.

Комоди, тумби, трюмо