Зломостійкі сейфи

Зломостійкі сейфи

Без такого атрибута, як броньований сейф, вмонтований в стіну, предмет меблів, або окремо стоїть на підлозі, сьогодні важко уявити солідний офіс або будинок заможної людини. Надійні броньовані шафи покликані охороняти особисту власність від зловмисників, які проникають в приміщення з метою наживи. Однак, і у злочинців з'являється новий, все більш досконалий інструментарій, за допомогою якого вони не тільки легко потрапляють в будинок або офіс, а й розкривають шафи, що зберігають гроші, цінності, важливі документи.

Сучасні сейфи: вогнестійкість, зломостійкість

Виробники сейфів також не стоять на місці. Вони постійно вдосконалюють свою продукцію, використовують останні технологічні розробки, намагаються додатково бронювати шафи, додаючи до бетону, яким заповнюється міжстінний простір:

 

  • корунд, ефективно протистоїть свердла з алмазною коронкою, гідравлічним способом врізався в бетон;
  • графіт, початківець сильно диміти при використанні хакерами зварювальних ламп.

 

Свою лепту в більш надійний захист, бронювання ящиків вносить застосування відразу декількох видів кодових замків (механічних ключових і електронних).

І ще один нюанс. Оскільки зломщики, не маючи можливості на місці розкривати сейфи, стали просто вивозити їх, виробники комплектують зламостійкі шафи анкерними болтами, що дозволяють надійно кріпити вироби до підлоги або до стіни.

Броньований сейф буває вогнестійкий (вогнетривкий), взломостойкий і вогнезломостійкі. Назви досить красномовні і говорять самі за себе.

Вогнестійкі шафи покликані захистити збережені цінності від вогню (пожежі), але не від злому. Такими виробами користуються, наприклад, нотаріуси. Захист від вогню досягається шляхом заливки між металевими зовнішньою і внутрішньою стінками вогнетривкого розчину. Яка товщина вогнетривкою плівкою, такий і клас вогнестійкості.

Призначення зломостійких сейфів - не допустити їх злому. У таких виробах передбачені різні види захисту від:

 

  • перепилювання ригелів;
  • висвердлювання замків;
  • підбору кодів і іншого.

 

Для зломостійких шаф введено поняття взломостойкости - здатності сейфа протистояти будь-якому сучасному інструменту в руках зловмисника. Ступінь взломостойкости встановлюється на випробуваннях вироби в умовах, наближених до реальних. Даний показник залежить від товщини стінок, яка буває від 5 до 200 мм. Чим товщі стінки сейфа, тим вище числовий показник взломостойкости (від 0 до 7), і шафа вважається більш стійким до злому різними, навіть самими високоякісними інструментами.

Природно, чим товще стінки шафи, тим він важче. Є екземпляри, що досягають ваги в тонну. Це технічно складні спеціалізовані сейфи з ретельно продуманою захистом, кількома кодовими ключовими і електронними замками, надійної ригеля.

У вогнезломостійкі моделях передбачений захист як від злому, так і від вогню.

Де купити надійний зламостійкий сейф?

В інтернет-магазині SM Tools (Київ) пропонується купити взломостойкий сейф, актуальна ціна кожної моделі вказана в каталозі. Ми пропонуємо продукцію виробників Safetronics і Valberg. Ви можете вибрати виріб з:

 

  • касою;
  • полками (від однієї до чотирьох);
  • ригелями (від трьох до чотирнадцяти);
  • різними типами замків (ключовий, двохключового, ключовий з кодовою механічним або електронним, з кодовими механічним або електронним).

 

Надійні зламостійкі сейфи від SM Tools - запорука вашого спокою. Не нехтуйте безпекою, зберігайте документи, цінності, гроші, зброю в надійних вогнезломостійкі ящиках.

Зломостійкі