Плазмова різка

Швидка і якісна різка: де купити плазмовий агрегат?

Не так уже й давно з'явилося в побуті поняття «плазмова різка» - в колишні часи воно виступало маркером того, що виробництво (будівництво), де застосовується настільки технологічно просунутий процес, саме займає лідируючі позиції по частині впровадження інновацій.

Сучасний апарат, в якому для різання металу використовується плазма - плазморез - став цілком доступний не тільки для будівництва і промислової зони, але і для домашнього (гаражного, дачного) господарства або кустарного виробництва.

Відпала необхідність застосовувати громіздкий зварювальний апарат там, де можна обійтися за допомогою компактного плазмореза.

До того ж, що працює на плазмі апарат, який тепер без зусиль можна купити, і яким підвладна і зварювання, володіє безперечними перевагами в порівнянні з відрізним диском:

 • підвищеною швидкістю, з якою пальник подає полум'я. З її допомогою можна зручно проводити плазмове різання;
 • більш акуратною різкою, так як при ній не пошкоджуються інші ділянки заготовки;
 • плазмові різаки дають можливість виконувати фігурні розрізи без завершальній обробки кромок;
 • перед плазмовим різанням не встоїть будь-який метал.

Зрозуміло, що таке обладнання купується в розрахунку на довготривалу експлуатацію, оскільки використовувати працює на плазмі різак, так само, як, наприклад, і дугове зварювання, немає сенсу одноразово.

Бажане близько

З урахуванням всього цього бажано купити такий плазморез:

 • який можна було б з однаковим успіхом використовувати і як плазмовий різак, і як зварювальний апарат з хорошою пальником;
 • у якого ціна була б оптимальною, тобто легко конкурувала на ринку з вартістю аналогічної продукції.

Перебуваючи на сайті інтернет-магазину SM Tools, потенційний власник саме такого відмінного сучасного плазмореза знаходиться лише в кроці від практичного здійснення заповітного бажання.

Не обов'язково поспішати, можна:

 • ще раз уважно вивчити всі позиції відповідного розділу електронного каталогу на сайті sm-tools.com.ua;
 • проконсультуватися онлайн з фахівцем інтернет-магазину щодо технічних особливостей конкретних механізмів, а також про порядок процесу укладання та реалізації угоди купівлі-продажу.

Важливо врахувати всю сукупність факторів, щоб купити за оптимальною ціною таке обладнання, в якому плазмовий вогонь прекрасно впорається з функціями плазмореза і зварювального апарату, може бути використаний для різання і зварювання будь-якого металу; вартість доставки оплачується покупцем окремо.

Облік чинників

Можливо, у вас вже є досвід у придбанні подібного обладнання і, внаслідок цього, виникло довіру до певної торгової марки.

На сайті sm-tools.com.ua представлені плазморізи від десятка брендів, і вам в цьому випадку досить виявити серед них знайому назву чи логотип.

Оскільки апарати технологічно модернізуються і вдосконалюються, то радимо ознайомитися і з іншими моделями, враховуючи при цьому такі параметри, як:

 • споживана потужність, яка може відрізнятися у різних моделей в  5 разів;
 • число електрофаз;
 • показники мінімального і максимального зварювального струму;
 • класи ізоляції і захисту.

Від сукупності цих характеристик залежить і ціна виробу, вона також може відрізнятися в рази.

В кінцевому рахунку, потрібно спробувати домогтися оптимального поєднання в зв'язках «потреба-реальність» і «ціна-якість». Ми завжди готові допомогти вам радою та організаційним супроводом угоди, включаючи оплату та доставку.

Всі питання можна вирішити, не покидаючи наш сайт. Успіхів вам у їх вирішенні!