Душові двері, стінки

 Стінки і двері для душової кабіни

При облаштуванні ванної кімнати поряд з ванною, а іноді і замість неї встановлюються практичні і компактні душові кабінки. Ранковий підбадьорливий душ або вечірні гігієнічні процедури не займуть багато часу, дозволять знизити витрату води і при цьому не відчувати дискомфорту. Доповненням до звичайного душу може стати система тропічний дощ, наявність гідромасажу, а також інші додаткові функції, ще більш підвищують комфорт і задоволення від прийому водних процедур.

Можна купити вже готову душову кабіну, в комплекті якої є піддон, бічні, задня стінки, двері, необхідні кріплення. Іноді душові розташовуються в уже готових нішах або облаштовуються на власний розсуд. В такому випадку знадобляться душові двері і стінки, які зможуть захистити простір ванної кімнати від попадання бризок і струменів води.

Сконструювати душову за власним дизайном і втілити свої ідеї не складно, з огляду на, що в продажу є якісні різноманітні двері і стінки для душових. Деякі душові кабіни встановлюються без задньої стінки, роль якої в такому випадку виконує стіна ванної кімнати. Це не завжди зручно, адже на стіну потрапляє вода, пар, відкладається вапняний наліт - навіть сучасні будівельні матеріали втрачають свої властивості і зовнішній вигляд під впливом цих факторів.

Установка задньої стінки зі скла або інших матеріалів дозволить зберегти інтер'єр, зберегти тепло під час прийому душу, забезпечити гігієнічність і чистоту всередині душової. Бічна душова стінка забезпечить чистоту і порядок в приміщенні, захист від вологи, зручність і привабливий зовнішній вигляд.

Конструкція і матеріали виготовлення

Душові двері можуть мати різну конструкцію.

  • Орні - відкриваються назовні або всередину кабіни, їх можна встановити при наявності достатнього простору в приміщенні при відкриванні назовні і немаленьких розмірів самої душової - при відкриванні всередину. Використовуючи спеціальну фурнітуру, можна забезпечити відкриття дверей в обидві сторони.
  • Розсувні - більш кращий варіант в невеликій ванній, такі двері не займають додатковий простір, зручні, мають сучасний вигляд.
  • Складні двері зсуваються як гармошка при відкритті в одну або в обидві сторони.

Для виготовлення перегородок, душових дверей і стінок використовуються різні матеріали.

  • Загартоване скло товщиною в 4-8 мм, на якому не залишається подряпин і потертостей. Скляні двері та стінки для душа легко миються, на них не відкладається вапняний наліт, вони міцні і безпечні. Двері зі скла можуть бути прозорими, матовими, тонованими, мати малюнок, нанесений способом гравіювання або розпису.
  • Полістирол і пластик також часто використовується при виготовленні перегородок для душової, їх достоїнствами є більш низька ціна, легкість, привабливий зовнішній вигляд, а недоліками - недовговічність, низька стійкість до забруднень, поява згодом потертостей і подряпин.

Душові стінки можуть мати каркас з алюмінію, полімерних матеріалів або хромованого металу, а можуть бути безкаркасними, зовнішній вигляд яких відрізняється елегантністю, легкістю, особливим стилем. Кутові душові кабіни без задньої стінки можуть бути обладнані радісних безкаркасними дверима.

Інтернет-магазин SM Tools - широкий асортимент, європейська якість

Купити задню або бічну стінку для душової кабіни, практичну і красиву двері для душа можна в інтернет-магазині SM Tools, в каталозі якого представлений широкий вибір продукції від відомих європейських виробників. При виборі перегородок для душової слід врахувати як особливості ванної кімнати, наявність або відсутність піддону, так і стиль інтер'єру.

Душові двері, стінки