Ящики інструментальні

Ящик інструментальний - для зберігання і транспортування робочого інвентарю

Професійні майстри, сумлінно ставляться до своєї справи, перш за все дбають про належний і впорядкованому зберіганні інструменту, для чого призначені спеціальні кейси з мультифункціонального організованим внутрішнім простором, які використовуються при необхідності мобільного переміщення інструментарію, а також спеціальні шафи, обладнані на стаціонарному робочому місці.

Інструментальні ящики дозволяють зручно і компактно організувати приналежності, забезпечивши швидкий доступ до необхідного інвентарю, запобігти поломку, захистити від пилу, зайвої вологи, уникнути прямого контакту інструментів між собою, тим самим зберігаючи в цілості поверхні і робочі частини. Крім того, спеціально спроектовані бокси під інструмент дозволять уникнути втрат дрібного інвентарю, що часто трапляється на виробництві або виїзних роботах.

Залежно від кількості і типу інструментів можна купити компактний бокс-контейнер з комбінацією відсіків під конкретний прилад, наприклад, великі болгарки, дрилі, і спеціальних відділень для зберігання викруток, зубил, цвяхів, шурупів, а також придбати розкладний ящик-органайзер і навіть сумку -тележку.

Професійні короба і ящики для інструменту: різновиди і варіанти використання

На онлайн-ресурсі sm-tools.com.ua можна замовити і купити ящик під інструменти, транспортувальні сумки і шафи інструментальні в найрізноманітніших варіаціях:

  • наплічні монтерские кофри з численними внутрішніми і зовнішніми відділеннями;
  • багаторівневі розкладні бокси з лотками різних розмірів під важкий і невеликий ручний інструмент;
  • різноманітні форми - розкладні кейси з нішами, короба і ящики-шафи з висувними відсіками, мобільні трансформери;
  • моделі з регульованими розмірами внутрішніх лотків, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для зберігання інструментарію певних габаритів;
  • пересувні сумки на колесах, а також з ручками для перенесення в якості ручної поклажі;
  • комплекти контейнерів, що складаються з моделей різних габаритів;
  • мультифункціональні пояса з поліестеру для дрібних ручних інструментів і деталей.

Всі представлені моделі виконані в ергономічному і стильному дизайні. Бокси виготовлені з міцного протиударного матеріалу, закриваються на замки, є моделі з окремими знімними органайзерами для дрібних речей.

З огляду на, що мобільні контейнери відчувають чималі навантаження, як матеріали використовуються метал або протиударний пластик. Для амортизації внутрішніх відсіків, захисту від ударів і навантажень при падінні сумки, а також щоб уникнути поломок крихкого інструменту використовуються м'які тканини.

При виборі варто врахувати, що металеві бокси найбільш надійні, пластик ж боїться морозів, тому може тріснути при ударі. У той же час, вага металевих ящиків більше, ніж пластикових.

Ящики і бокси для інструментів майстра: гарантія якості і доступна ціна

На вітринах онлайн-каталогу супермаркету sm-tools.com.ua представлений широкий спектр найрізноманітніших контейнерів для зберігання робочого інструментарію ремонтників і будівельників, який зроблений великими профільними компаніями - Intertool, Stanley, Makita, Yato, Bosch та іншими. Вибір зручно виконати по фільтру для покупки конкретно цікавить моделі.

Всі товари забезпечені докладним описом функціональності, матеріалів виготовлення, габаритів, а для візуальної оцінки представлені фото. На придбану продукцію видається гарантія, все товари - оригінальні (попадання в асортимент підробок виключено), якісні, стійкі до зносу, довговічні, при цьому ціна - найдоступніша в Україні.

 

Ящики інструментальні