Обприскувачі

 Для чого необхідний садовий обприскувач, розпилювач?

Садовий обприскувач - спеціальний пристрій, який розпилює рідину під тиском. Такий пристрій використовують з метою обробити рослини хімікатами або добривами. Розпилювач типу "сад-город" може заправлятися різними речовинами: пестицидами, отрутохімікатами, мінеральними підживлення і так далі. Принцип роботи пристрою полягає в тому, що рідина з нього подається під великим тиском і розпорошується на відстань від 1 до 15 метрів. Тому при виборі обприскувача для саду необхідно відштовхуватися від ваших цілей, враховувати розміри ділянки, висоту насаджень і тривалість процесу.

Обприскувач для саду використовується з метою підвищення врожайності рослин або ж позбавлення від комах-шкідників. Урожайність дійсно зростає через те, що корисні речовини і добрива розпорошуються рівномірним шаром на листя і стебла, що стимулює зростання, розвиток і, відповідно, збільшує кількість плодів.

Також, садовий пульверизатор є незамінним помічником у боротьбі з комахами, які можуть зіпсувати весь урожай, заради якого ви довго доглядали за своїми рослинами. Щоб цього не сталося, рекомендується регулярно стежити за станом рослинності і вчасно розпорошувати хімікати. Розпилення хімікатів правильніше проводити навесні, коли рослини - на початковій стадії росту. Обробка, яка проводиться влітку, має, скоріше, профілактичний характер. У той час як восени радять взагалі не використовувати хімікатів через те, що плоди вже дозріли і краще уникати їх контакту з отруйними речовинами, так як це може нашкодити здоров'ю в процесі споживання врожаю.

Невеликі пульверизатори часто використовують для розпилення рідини на рослини, особливо в період спеки і посухи. Також вони часто використовуються в клінінгових процесах. Розпилювачі наповнюються миючими речовинами і потім з їх допомогою очищають різні поверхні: від ламінату до стекол.

Різновиди садових обприскувачів

Існує базова класифікація цього незамінного садового пристрої:

  • ручний садовий обприскувач;
  • помповий;
  • ранцевий.

Ручні обприскувачі - розпилювачі невеликого розміру і ваги. Розраховані на обприскування невеликих об'єктів, наприклад, клумб. Посудина наповнюється рідиною об'ємом до 0,5-1 літра. В процесі роботи такі пульверизатори просто тримають в руках, так як вони легкі і компактні.

Помповий обприскувач має великі обсяги для наповнення рідиною - 3-12 літрів. Для зручності в ньому є спеціальний ремінець, щоб можна було повісити цей пристрій на плече. Принцип роботи полягає в тому, що вам необхідно періодично підкачувати повітря в помпі, тим самим створюючи тиск і виштовхуючи рідину з посудини. Відмінно підійде для обробки великої території (до 30 гектарів).

Ну і, звичайно ж, не можна залишити без уваги ранцеві обприскувачі. Ви їх одягаєте на спину, тим самим повністю звільняючи руки від важкого вантажу. Принцип роботи полягає в тому, що однією рукою необхідно тримати важіль, створюючи тиск для розпилення рідини, а другою рукою - направляти струмінь.

Ручний, помповий і ранцевий обприскувачі не мають в своїй конструкції двигуна, тому є механічними. Але також існують моделі, обладнані двигуном. Бувають обприскувачі, які працюють від акумулятора або на бензині.

Купити садовий обприскувач для дачі з доставкою по Україні

Ви можете купити садовий пульверизатор (розприскувач, розпилювач) за приємною ціною в інтернет-магазині sm-tools.com.ua (Україна). Ціна на наші садові обприскувачі цілком демократична, що абсолютно не відбивається на якості! Ми відповідаємо за свою продукцію, яка має всі необхідні сертифікати.

Якщо вам необхідно купити обприскувач (пульверизатор) для саду та городу, при цьому складно визначитися з оптимальною моделлю, обов'язково звертайтеся до наших менеджерів. Вони вас проконсультують і допоможуть вибрати найбільш підходящий для ваших запитів варіант.

Обприскувачі