Снігоприбирачі

Каталог снігоприбиральних машин

Якими бувають снігоприбирачі?

Україна славиться своїми морозними, сніжними зимами, тому для приватного будинку або дачі снігоочисник є незамінним пристроєм.

Снігоприбиральник - обладнання, призначене для видалення снігового покриву. За вагою техніка може бути легкою, середньої і важкої. За призначенням ділиться на:

 

  • обладнання, що знімає невеликий шар свіжого снігу;
  • агрегати, що усувають великі кучугури свіжого снігу;
  • машини, що знімають шари злежалого і мокрого снігу;
  • універсальні моделі - з ними вийде прибрати зимові опади будь-якої щільності, полій.

 

 

 

 

Машинка для прибирання снігу також може відрізнятися за типом автономності, від цього буде залежати і ціна. Є моделі, що працюють на бензині, електричному акумуляторі, від електромережі. Снігоочисник може бути ручний або самохідний.

Як підібрати техніку?

Купити машину для прибирання снігу нескладно, набагато важче її правильно вибрати. Так, наприклад, якщо купити електричний снігоочисник, який працює тільки від мережі, площа обробки буде обмежена довжиною проводу.

Підбирають прилад згідно з індивідуальними вимогами.

 

  • Фронт робіт - слід чітко уявляти, простір якої площі потрібно буде обробляти за допомогою снігоочисників, як часто доведеться експлуатувати пристрій. На ділянці до 50 м² електричний варіант цілком впорається з завданням. Якщо висота покриву - від 25 см, потрібно більш потужна бензинова машина. Вона володіє автономним ходом, може впоратися з очищенням площі понад 100 квадратних метрів. Її використання доцільно при необхідності прибрати полій.
  • Тип снігового покриву - недорогі моделі з пластиковим шнеком можна використовувати тільки для очищення пухкого сніжного покриву висотою не більше 15 см. Для більш щільної маси, полою потрібно машинка для чищення снігу з гумовим шнеком з металу і потужністю від 5 к.с.
  • Параметри захоплення - підмітальна машина для прибирання снігу оснащується ковшем з певними параметрами. Для несамохідної техніки занадто велика деталь буде величезним мінусом. Чим вона вища і ширша, тим складніше нею управляти. Оптимальна площа ковша для такої техніки - 0,15 м². Також при оцінці даного параметра варто врахувати ширину доріжок, які потрібно обробляти.
  • Кількість ступенів - стандартний підмітальний снегоуборщик потужністю 3-5 л.с. відкидає сніг на відстань від 1 до 3 м. Цього буде достатньо за умови наявності функції вибору напрямку відкидання. При відсутності такої можливості доведеться усувати не тільки шар снігу, що лежить на землі, але і вже відкинутий раніше. Одноступінчатий апарат для прибирання снігу з вибором напрямку підходить для чистки доріжок, за шириною не перевищують дальність покидька в 1,5 рази. Двоступеневі моделі є універсальними. Працюючи при тій же потужності, вони дозволяють ретельніше очищати велику площу.

 

Ціна на машину-снігоочисник буде залежати від перерахованих параметрів, а також наявності додаткових опцій, наприклад, портативної ручки, що зменшує габарити обладнання, фар, підігріву рукояті, можливості монтажу електростартера. Якщо передбачена установка спеціальної щітки замість шнека, то агрегат стане в нагоді і для прибирання території в теплу пору року.

Переваги техніки

Машина для чистки снігу володіє такими перевагами:

 

  • дозволяє усунути опади з доріжок, звільнивши прохід, а також прибрати замети від стін будинку, що позбавить згодом від підтоплення фундаменту;
  • істотно полегшує фізичну працю.

 

 

 

Габаритна машина або невеликий прилад для очищення снігу - незамінний інструмент в приватному господарстві, головне - правильно підібрати модель снігоприбирача, з огляду на основні параметри і завдання.

Снігоприбирачі