Аератори та скарифікатори

Аератори Вертикуттери для газону

Будь-яка людина, який має свій заміський ділянку з садом і газоном, будь то любитель або справжній професійний садівник, в певний момент зіткнеться з тим, що йому знадобиться аератор для газону. При виборі подібного пристосування може бути допущено багато помилок, тому перш, ніж зробити покупку, слід добре розібратися в тому, які види бувають аераторів і для виконання яких завдань вони призначаються.

Навіщо взагалі потрібна аерація? Це необхідно для того, щоб ваш газон виглядав ідеально. Для цього потрібно створити отвори в газоні, видаливши матеріал на поверхні. Так ви надасте доступ в грунт добрив, воді і кисню. Живильні речовини будуть проникати до коріння трави, роблячи її більш здоровою і тим самим покращуючи зовнішній вигляд газону.

Який вид аератора вибрати для газону?

Найпопулярнішим пристосуванням для догляду за травою є компресорний газонний аератор. Це пристосування, яке допоможе ефективно доглядати за садовою ділянкою і різними рослинами. Прийнявши рішення аератор купити, ви зможете легко видалити зі своєї ділянки листя, суху траву, а також різне сміття. За допомогою аератора для газону очистити землю можна набагато простіше, швидше і якісніше, ніж застосовуючи традиційні інструменти.

Скарифікацію із застосуванням аератора-скарифікатора газону найкраще проводити навесні або на початку осені. Навесні - коли зійде трава, а восени - мінімум за 2 місяці до заморозків, щоб не вимерзла коренева система.

Якщо ви вирішили вибрати механізовану машину у вигляді вертикуттерів, то обов'язково слід звернути увагу на такі характеристики:

 

  • потужність мотора - чим більше за площею ділянку ви збираєтеся обробляти, тим більше повинні бути параметри потужності двигуна вертикуттерів;
  • бензиновий або електричний спосіб роботи машини - якщо бензиновий варіант більш потужний, то електричний аератор більш екологічний і створює менше шуму під час роботи;
  • присутність сміттєзбірника - наявність спеціального бака для збору сміття допоможе набагато ефективніше доглядати за ділянкою.

 

Виходячи з цього, підбирати модель слід, чітко позначивши цілі, які ви перед собою ставите, а також завдання, необхідні для виконання за допомогою даної садової техніки.

Переваги використання аераторів

Купити вертикуттер в інтернет-магазині SM TOOLS можна двох видів:

  • аератор садовий;
  • аератор для трави.

Якщо ви вирішили аератор-вертикуттер, скарифікатор купити в нашому магазині, вибирайте для проведення садових робіт пристрої з валом і загнутими пружинами. Під час обертання валу пружини захоплюють все сміття (траву, листя, дрібні гілки).

У разі якщо вам потрібні більш складні по конструкції пристосування, рекомендується вертикуттер під газон купити. Він оснащений, на відміну від перших пристроїв, спеціальними ножами, які проникають в грунт на пару сантиметрів. Таким чином, вони не тільки збирають сміття, а й розпушують землю.

Використовуючи таку техніку, вам вдасться:

 

  • скоротити витрати води для поливу;
  • відмінно обробляти садові території;
  • домогтися гарного доглянутого вигляду газону.

 

У каталозі магазина ви знайдете механічні, бензинові та електричні скарифікатори для газону, купити які можна недорого. Щоб аератор на газон купити, просто замовте його на нашому сайті. Ціна - доступна. На конкретні моделі аераторів ціни дивіться в прайсі. Допомогти вибрати підходящий варіант для вашої ділянки допоможе наш консультант.

Аератори та скарифікатори