Унітази

Сучасний інтер'єр вбиральні або суміщеного санвузла: вибираємо новий унітаз

Під час проведення капітального ремонту або при необхідності замінити стару сантехніку в туалеті або суміщеному санвузлі варто придивитися до зручної і естетичної моделі унітазу.

Настільки пікантний предмет інтер'єру підлягає заміні в першу чергу. По-перше, через його найбільшого забруднення і накопичення бактерій, по-друге, експлуатаційний ресурс може бути вже вичерпано в результаті тривалого використання, по-третє, старі моделі за багатьма ергономічним показниками поступаються новим сучасним розробкам.

На що звертати увагу при підборі унітазів?

У спільному санвузлі необхідно дотримуватися загального стилю - вибір раковини для умивальника, ванни, біде і унітазу слід здійснювати в єдиному стилі і колірній гамі. Зональність можна зробити за рахунок використання різних підлогових і настінних матеріалів обробки.

В основному, пропонуються білі моделі унітазів - підтримання їх чистоти вимагає зусиль, але і підкреслює гігієнічність. Адже невидима бруд не означає її відсутності, а стан вбиральні та ванної повинно відповідати всім санітарним нормам, будь-то квартира, великий будинок зі значною кількістю домочадців або, тим більше, громадський заклад.

Сучасні унітази бувають традиційного типу - підлогові з зовнішніми бачками і посадкової ніжкою, а також більш прогресивні - підвісні, які монтуються на стіну і мають на увазі наявність інсталяційного обладнання. Другий варіант, хоч і більш трудомісткий в монтажі, вимагаючи послуг фахівців, створює найбільш комфортну і естетично привабливу атмосферу в санвузлі. Тим більше, що відсутність підлоги основи полегшує процес прибирання та підтримання гігієни, а захований бачок не створює додаткового шуму при наборі води. До того ж, підвісні моделі візуально збільшують простір, що особливо важливо в малогабаритних санвузлах.

Параметри, на які варто звернути увагу при виборі унітазу:

  • форма і габарити;
  • злив води - горизонтальний, вертикальний спуск;
  • антіразбризгіваніе при зливі поряд з безободковой конструкцією, яка дозволяє забезпечувати підтримку гігієни і спрощує очищення унітазу;
  • наявність дворівневої системи зливу - економ і повного спуску;
  • матеріал виготовлення - найбільш поширені кераміка, санфарфор, санфаянс, що забезпечують легке очищення і стійкість до тріщин.

Ціни на унітази варіюються в широких межах, але важливо підібрати модель провідного виробника, який гарантує якість, видаючи офіційний документ, і не набувати більш дешеве, але сумнівного виробництва обладнання.

Куплю сучасний унітаз для санвузла: як зробити вигідну покупку за ціною і якістю

Продаж унітазів давно вже вийшла за рамки виключно традиційного відвідування стаціонарних профільних маркетів сантехніки, а тому купити необхідне саноборудованія можна значно простіше - в режимі онлайн, розмістивши замовлення в інтернет-магазині sm-tools.com.ua в будь-який зручний час доби.

Чому наш онлайн-магазин затребуваний і вже багато років користується довірою постійних клієнтів? Та тому, що ми ведемо відкриту політику продажів - продукція онлайн-каталогу відповідає опису, фото, тим більше - заявленим параметрам, представлена ​​виключно лідируючими компаніями, такими як Cersanit, Kolo, Grohe, Roca, Volle, Duravit, Villeroy & Bosh і багатьма іншими; видається офіційна гарантія виробника, при цьому ціна залишається в рамках доступною для всіх жителів України.

У нас можна купити не тільки готові унітази, а й окремо бачки під уже наявні вузли. Дивіться параметри пропонованих моделей, консультуйтеся з менеджерами і робіть вигідні покупки для інтер'єру санвузла на багато років комфортної експлуатації.

Унітази