Уровни строительные

Якщо ведеться будівництво, значить, потрібен рівень

Ремонти і будівництва в нашому житті присутні досить часто, і ми переймаємося специфікою, певним розумінням цих процесів. У побут щільно входять будівельні інструменти. Вони мають свою ієрархію, згідно з якою одні з них бувають в експлуатації частіше, ніж інші.

Серед всіх пристосувань в перших рядах тримається будівельний рівень - своєрідна лінійка, що дозволяє виявити розбіжності між площинами. Такі вироби використовуються для вимірювання кута нахилу площин - як горизонтальних, так і вертикальних. Подібні вимірювання необхідні при проведенні практично всіх будівельних, монтажних, ремонтних робіт. Придбання якісного будівельного нівеліра важливо як для професіонала, так і для домашнього майстра.

Які бувають будівельні рівні?

Існує кілька різновидів будівельних нівелірів:

  • бульбашковий - має просту конструкцію. У корпусі рівня розміщені колби з рідиною (2 або 3) і бульбашками повітря. Останні зсуваються при нахилі рівня. Таким чином визначається нахил. Ціна рівня такого типу пристрою найменша;
  • гідростатичний - функціонує на основі закону фізики про те, що в сполучених посудинах рідина завжди розташована на єдиній висоті. Являє собою дві колби, з'єднані шлангом. Шкала нанесена на колби. Гідростатичний інструмент застосовують в тих випадках, коли необхідно позначити горизонтальну лінію;
  • лазерний - інструмент високого класу, світлові промені його проектуються безпосередньо на площину. Розмітка наноситься легко і просто.

Зробити вибір на нашому сайті можна, ознайомившись з технічними характеристиками різних моделей рівнів. Обов'язково варто звернути особливу увагу на такі параметри, як довжина і точність. Довжина стандартного рівня зазвичай становить до 1 м. У моделей з телескопічною системою вона може досягати 4 м. Довжина ж гідростатичного рівня набагато більше - до 25 м. Значення точності може коливатися в діапазоні 0,5-1 мм / м.

Дуже корисними й зручними доповненнями є магніт, здатний закріплювати рівень на металевих поверхнях, і цифровий індикатор підвищеної точності.

SM Tools: підберіть оптимальний будівельний рівень

В інтернет-магазині SM Tools ви можете купити будівельні інструменти та, зокрема, рівні провідних виробників: Stanley, Ultra, Laserliner, Ada, Bosch, Sigma. Дана продукція добре відома в світі високою якістю виконання, ергономічністю і довговічністю. Якщо ж обсяг робіт належить невеликий, і обладнання більше ніколи не знадобиться, можна придбати не таке дороге аналогічне обладнання менш популярних фірм-виробників.

На нашому сайті є сторінка, де представлені нівеліри, які можна впорядкувати за цікавлять параметрами: ціною, виробнику. Якщо ж у вас залишаться питання щодо продукції, зателефонуйте за вказаними контактними номерами телефонів. Досвідчені консультанти дадуть відповідь на всі питання, порадять відповідну модель.

Купити нівелір на сайті інтернет-магазину SM Tools можна, навіть не здійснюючи телефонних дзвінків. Досить визначитися з моделлю, покласти її в електронний кошик і залишити контактні дані. Ми самі зателефонуємо вам, обговорюємо кращий вигляд оплати і уточнимо спосіб доставки. Товар буде у вас вже протягом декількох днів.

Ціна будівельного рівня досить демократична, тому кожен професійний будівельник, як правило, купує придивилася модель і користується нею у всіх проектах. Оскільки фізичний знос цього устаткування особливо не загрожує, нівелір живе довгої і продуктивним життям.

 

Рівні