Сушарки для білизни

 

Білизна повинна бути сухою і чистою

Чисте, пахне свіжістю білизна завжди приємно використовувати. Але в умовах міської квартири сушка одягу доставляє певні труднощі. Далеко не завжди є можливість швидко висушити одяг, рушники, постіль як слід в зв'язку з банальним відсутність місця.

Прання сьогодні не представляє труднощів ні в місті, ні в приватному будинку - пральна машина максимально полегшує і прискорює процес. А ось після прання нерідко виникає проблема з тим, як довести процес отримання чистого і сухого білизни до кінця.

Якщо є балкон, лоджія, де вмілі руки натягнули мотузки для мокрих речей, проблем менше. Незручності, правда, все одно є - доводиться розвішувати білизну в темний час, щоб не загороджувати денне світло в кімнаті. В осінню негоду за ніч все не висихає, доводиться терпіти напівтемрява і вдень, одяг висить цілодобово.

Сушка для білизни електрична і переносні сушильні конструкції - більш сучасний і правильний вихід з такої ситуації. Промисловість пропонує кілька варіантів пристосувань:

 

  • підлогові;
  • підвісні;
  • для кріплення на полотенцесушитель;
  • для кріплення на радіатор центрального опалення.

 

 

 

 

Підвісні сушарки бувають різного розміру - від півметрової рамки на три мотузки з кріпленням на перилах до складних інженерних рішень з опускаються рамками, регульованим натягом.

Інтернет-магазин SM Tools пропонує купити підлогові електросушарки для білизни різних моделей, від функціональності залежить ціна конкретного виробу.

Електронна сушарка для білизни: купити електричну підлогову модель в SM Tools

Плитка на електрична сушарка для білизни - річ, яка купується для тривалої експлуатації, тому до її вибору слід підійти серйозно. Ми продаємо підлогові електричні сушарки для одягу, білизни, інших речей, максимально пристосовані для міських умов.

Компанія Q-tap ​​(Китай) пропонує акуратну і безвідмовну електро сушилку для білизни під назвою "Бриз". Компанія не перший рік випускає надійне обладнання для ванних кімнат, мийної зони на кухні, що дозволяє комфортно і функціонально використовувати обмежений простір.

 

"Бриз" - сушарка електрична, для підлоги, красивого дизайну, виготовлена ​​з алюмінію, легка. Електроживлення передбачено від мережі з напругою 220 В, максимальна температура нагріву натягнутих дротів - 50 градусів. Безпека забезпечена наявністю водонепроникного кнопкового вимикача, розташованого на корпусі.

Це не єдина пропозиція від SM Tools. Відкривайте наш каталог на сайті sm-tools.com.ua, знайомтеся з пропозиціями сушарок для білизни - звичайних і електро, і купуйте все, що вам сподобалося.

Як купити електросушку в SM Tools?

Більше 12 років SM Tools працює на вітчизняному ринку, отримуючи тільки позитивні відгуки про роботу і продаються товари.

Купити у нас такий товар, як електросушарка для речей і постільної білизни - значить, придбати прилад сучасний, якісний, надійний; єдиний нюанс - потрібно розетка для підключення. Ми пропонуємо покупки онлайн, зручні всім жителям нашої країни. Онлайн-каталог дає вичерпну інформацію про будь-якої запропонованої товарної позиції. За бажанням клієнта, менеджери магазину доповнять наявні на сайті відомості про властивості і якостях товару.

Купити електросушарку для одягу і білизни - просто і легко. Вам необхідно лише визначитися з оптимальним для себе способом оплати і доставки та надати цю інформацію нам - онлайн або по телефону.

 

Додамо, що магазин пропонує різні знижки, бонуси, спеціальні ціни для оптових покупців.

Сушарки для білизни