Вбудовувані в стіну
- Сортувати:
- дешеві
- дорогі
- нові надходження
- популярність
Вбудовувані сейфи: переваги прихованих схованок
Вбудовуваними сейфами називаються ті моделі, що в процесі установки монтуються всередину стіни, підлоги або меблів. Конструкція максимально проста - корпус ящика і дверцята. У більшості моделей стінки корпусу складаються з двох і більше шарів металу, простір між якими заповнено ущільнювачем або бетоном. Дверцята встановлюється на петлі, які найчастіше заховані усередині.
Висока популярність вбудованих моделей обумовлена їх скритністю. Вони легко "ховаються" за картинами, навісами, килимами, тому зловмисникам необхідно витратити багато часу на те, щоб для початку знайти сам сейф. Найчастіше монтаж планується ще на стадії проведення капітального ремонту, так як в типовій багатоповерхівці зазвичай проблематично підібрати оптимальне місце для установки. Користувачі обмежені товщиною перекриттів між квартирами і особливістю монтажу самого сейфа, який необхідно заливати бетоном для надання більшої стійкості.
Види вбудовуваних сейфів
Залежно від типу конструкції розрізняють моделі:
- вогнестійкі;
- зламостійкі;
- вогнезломостійкі.
Вогнестійкі моделі призначені для тривалого захисту зберігаються предметів від полум'я і підвищеної температури. Середній показник становить 30 - 60 хвилин. Це можливо за рахунок наповнення межстеночного простору дрібнопористі вогнестійким пінобетоном, що відрізняється низькою теплопровідністю. Для захисту дверцят використовуються теплоізоляційні прокладки, що розширюються в процесі нагрівання, і захищені теплові замки.
Взломостойкие моделі відрізняються стійкістю до злому, що забезпечується використанням високоміцного бетону, залитого в межстеночное простір. Для зручності вибору існує кілька класів зломостійких вбудовуваних сейфів - від простих металевих ящиків з товщиною стінок не більше 0,5 мм, до професійних, призначених для зберігання великих сум готівкових коштів і ювелірних прикрас.
Вогнезломостійкі моделі забезпечують мінімальний або середній рівень захисту від злому або полум'я.
Рівень взломостойкости кожної окремої моделі визначається також типом використовуваного замку. Можуть використовуватися ключовий, механічний кодовий, електронний кодовий, біометричний замок.
Як вибрати вбудований сейф?
В першу чергу, необхідно передбачити місце для вбудовування, що дозволить під звертаючись корпус, відповідний по габаритах. В процесі монтажу не забувайте залишити пару сантиметрів перед дверима сейфа, щоб надійно заховати сховище від стороннього погляду.
Тип конструкції підбирається в залежності від цілей власника - для захисту від пожежі, від проникнення або того й іншого. Останні моделі відрізняються високою вартістю, але і надають максимальний рівень захисту зберігаються цінностей.
Рівень захисту багато в чому визначається використовуваним замком. Рекомендується вибирати моделі з комбінованим замком, в такому випадку зловмисникам доведеться витратити більше часу для злому. Враховуйте і частоту використання. Якщо передбачається часте використання, можете вибрати біометричний замок або електронний кодовий. В такому випадку вам достатньо ввести комбінацію, прикласти палець до зчитувального пристрою або сказати кодову фразу.
Вирішуючи, який вбудований сейф купити для монтажу в стіну або підлогу, звертайте увагу на непопулярні комбінації замків з посиленим захистом. В такому випадку висока ймовірність, що зломщикові знадобиться більше часу для відкриття.
Вбудовувані в стіну
- Гость
- Олег
- Чумак
- София
- Андрей
- Аноним
- Дмитрий
- Сергій
- Орест
- Лида
- Марьян
- Гліб