Триммери електричні

 Електричні тримери

Любителі заміського життя можуть по-різному ставитися до радощів вирощування сільськогосподарської продукції. Але існує обов'язкова складова цьому житті, без якої не обходиться жодна картинка пасторального проведення часу на свіжому повітрі. Складова ця - трав'яний газон: зелений, рівний, пухнастий, що вабить повалятися з дітьми і домашніми улюбленцями або влаштувати пікнік на траві.

Тример є невеликий пристрій, що складається з металевої ручки з власником, до якої прикріплений двигун з елементом, що обертається. Мала вага дозволяє переміщати його без особливих зусиль. Обмежується мобільність агрегату лише довжиною проводу, під'єднують його до електромережі.

Хороший електричний тріммер (косарка) для стрижки трави дачі і саду необхідний, оскільки дозволяє виконувати безліч недоступних громіздкою газонокосарці завдань. Наприклад, стрижка чагарників, або покіс газону в місцях з важкою доступністю стають більш простою справою. Також місця для косіння трави можуть мати нерівний рельєф або височини, обумовлені дизайнерськими рішеннями, що не спрощує завдання покосу.

Садовий електричний тример - який вибрати?

Сучасні електротріммери для газону представлені двома різновидами ріжучих елементів:

 

  • волосінь. Матеріал, достатній для скоса трави, якої висаджено газон, невеликих паростків дерев і кущів з тонкими стеблами;
  • ніж. Тример з ножами підходить в більшій мірі для більш грунтовних завдань: стрижки кущів, невеликих дерев та іншої неоднорідною рослинності.

Тример для косіння трави повинен відповідати завданням, для виконання яких він купується. Крім особливостей ділянки, потрібно планувати інтенсивність використання, тобто те, як часто буде вимагатися скіс трави тримерами, відповідно, наскільки великою потужністю повинен володіти мотор.

Комфорт садівника, що експлуатує електро косарку, залежить від способу кріплення агрегату. Часто виробниками пропонується стрічка для одягання на плече. Цей кріплення досить зручний, але при тривалій роботі людина напружується нерівномірно. Надалі це може привести до захворювань кістково-м'язової тканини. Тому краще відразу орієнтуватися на вироби з рюкзачной типом кріплення, тобто на пристрої, утримувані ременями на обох плечах.

Купити кращій електротример для трави в SM Tools

Інтернет-магазин SM Tools пропонує вашій увазі широкий асортимент електричних тримерів для покосу газонів.

У нас на сайті дуже просто купити садовий електро триммер (косарку) для покосу трави газону. Є можливість відсортувати ці агрегати по фірмі-виробнику, особливостям ріжучого елемента і вазі вироби. Вам достатньо просто відправити товар в електронну кошик, і подальша процедура оформлення покупки і доставки замовленого буде виключно нашим завданням.

У тому випадку, якщо ви ще не визначилися з конкретною моделлю, телефонуйте за телефонами, вказаними на сайті, і наші консультанти допоможуть підібрати агрегат, відповідний вашим вимогам.

Ціна триммера для трави і газону формується на основі ряду даних: популярності фірми-виробника, якості металу та інших складових, потужності мотора і особливостей кожної окремої моделі.

 

Чи не можете вибрати, який купити тріммер? Звертайтеся до наших фахівців, вони професійно проконсультують і допоможуть вибрати потрібний вам електротріммер. У нас найкращі ціни, широкий вибір і відмінний сервіс!

На всі електричні тримери поширюється офіційна гарантія. Гарантійний період може відрізнятися сервісної політики виробника.

Триммери електричні