Набори змішувачів

 Набір змішувачів: важливий аксесуар для ванної

Якщо сантехніка з якої-небудь причини прийшла в непридатність або в будинку робиться ремонт, актуальності набирає питання про покупку змішувача для ванної кімнати. У продажу можна знайти вироби різних видів, компаній-виробників і цінових категорій. Щоб купити функціональну, якісну, але при цьому не дуже дорогу модель, потрібно знати основні види змішувачів і фактори, що впливають на вибір.

В каталозі сайту sm-tools.com.ua ви знайдете якісні змішувачі для ванної кімнати, включаючи набори 3 в 1 від Grohe і інших перевірених виробників. Досвідчені консультанти інтернет-магазину завжди готові відповісти на ваші запитання і допомогти з вибором моделі, яка максимально задовольнить ваші вимоги і побажання.

Основні види комплектів для ванної

Залежно від особливостей конструкції, розрізняють такі типи комплектів:

 

  • двовентильні;
  • одноважелі;
  • каскадні;
  • комбіновані.

 

ДВОХВЕНТИЛЬНІ модель добре підходить для ванної, витриманої в класичному стилі. Основна частина такої конструкції - кран-букса, який включає подачу як холодної, так і гарячої води. На відміну від морально застарілих моделей, сучасні модифікації дозволяють без проблем відрегулювати температуру води.

Одноважільні модифікації - найпоширеніший і затребуваний варіант. Ручка, якою оснащений змішувач, дозволяє швидко і легко регулювати подачу і температуру води. Одноважільні моделі оснащуються кульовим механізмом або картриджем. Останній варіант більш поширений. Згідно відгуками, змішувачі моделі компактні, практичні, надійні і прості в експлуатації. До плюсів цього варіанту належить високий рівень ремонтопридатності конструкції.

Принцип дії каскадного пристрою такий же, як і змішувача. Різниця - тільки в формі водяного струменя. Вона має не звичний вигляд, а нагадує водоспад. Як правило, ці моделі відрізняються незвичайним дизайном, іноді оснащені підсвічуванням. Вартість їх досить висока. Підібрати такий комплект змішувача 3 в 1 стоїть в ванну кімнату з дизайнерським ремонтом.

Зручність термостатичних приладів в тому, що можна не регулювати температуру, а один раз виставити бажане значення. Крім того, функціонування змішувача не залежить від величини тиску в системі водопостачання. Термостатичне пристрій оснащений двома ручками для регулювання тиску і температури. Після того, як режим налагоджений, пристрій подає воду із заданими параметрами автоматично.

Відмітна особливість комбінованого пристрою - поворотний гусак. Така конструкція дозволяє регулювати воду в душі і крані. Єдиний мінус цього варіанта - складний пристрій, а, відповідно, і схильність до поломок.

В залежності від варіанту монтажу, розрізняють пристрої настінні, підлогові, вбудовані і врізні. Конкретний варіант залежить від смаку покупця, його фінансових можливостей і особливостей дизайну приміщення. У нашому інтернет-магазині ви можете підібрати 3 в 1 набір змішувачів в ванну від Грое, при цьому купити підходящі для вашої сантехніки пристрої можна з доставкою не тільки до Києва, але і по всій Україні.

Як підібрати надійний комплект змішувачів?

Для того щоб вибрати гарне, надійне пристрій з оптимальним функціоналом, необхідно врахувати наступні моменти:

 

  • дизайн, зовнішній вигляд виробу, матеріали виготовлення. Добре зарекомендували себе латунні комплекти з покриттям з нержавіючої сталі або хрому. Такі модифікації вважаються найнадійнішими;
  • маса вироби. Занадто легкий змішувач навряд чи виявиться досить міцним і надійним і, швидше за все, вийде з ладу;
  • наявність аератора. Це пристосування, що насичує водний струмінь повітрям. Створюється відчуття щільною струменя, а витрачання води при цьому менше. Хороший варіант, якщо насадка виконана знімною. Це дозволяє швидко замінити що вийшла з ладу деталь;
  • склад комплекту. Чим він різноманітніше, тим краще. Бажано, щоб в складі набору були кріплення, декоративні елементи, запасний картридж для змішувача.

 

 

Інтернет-магазин SM-Tools пропонує купити комплект змішувача для ванни у ванну кімнату, що включає як класичні набори для душа, так і призначену для прихованого монтажу сантехніку.

Набори змішувачів