Зварювальні маски

Захист - це важливо

Якою б не використовувався вид зварювання металевих виробів (електродугова, ТИГ або напівавтоматична), її процес завжди шкідливий для шкіри і очей зварника - як професіонала, так і любителя, тому обов'язково потрібно надійно захистити лицьову і шийну частини тіла від неминучих під час зварювальних робіт:

 • розпечених іскор і палючих температур;
 • інфрачервоних і ультрафіолетових світлових хвиль.

Зварювальні маски якраз і призначені для комплексної реалізації такого захисного функціоналу при виробництві цих робіт.

Наявність в установі, що має власну зварювальну базу, спеціальної екіпіровки, неодмінним елементом якої є сучасна зварювальний професійна маска - це маркер його виробничої солідності і законослухняності, тим більше, що ціни на цей захисний атрибут цілком доступні: досить відвідати сайт інтернет-магазину SM Tools, щоб в цьому переконатися.

Щоб кожен з робітників міг захистити обличчя, зварювальний цех (ділянку, робоче місце) повинен мати в наявності необхідну кількість масок, а зварювальник перед початком роботи зобов'язаний надіти захисний елемент і дотримуватися інші вимоги техніки безпеки.

Якщо ви займаєтеся зварюванням нема на виробництві, а у себе в гаражі або на дачній ділянці, також обов'язково подбайте про те, щоб обличчя й очі не постраждали в результаті виконання зварювальних робіт.

На сайті sm-tools.com.ua знайдеться надійна зварювальний маска, але не зварювальний щиток (ними ми не торгуємо), яка використовується при роботі професійного і непрофесійного зварника, купити яку не складе ніяких труднощів, так як ціна на вироби, що застосовуються під час зварювання , невисока.

Чим потрібно керуватися при виборі?

Всі бренди, а їх близько півтора десятків, зазначені в розділі нашого електронного каталогу, відрізняються високою якістю продукції.

Серед найбільш популярних:

 • Сильний;
 • Кентавр;
 • Діти;
 • GYS.

Приблизно 2/3 представлених моделей відносяться до типу «Хамелеон», тобто мають автоматичне затемнення. Вибираючи одну з цих моделей, зверніть увагу на:

 • конструкцію світлофільтру (зазвичай вона фіксована, але буває і підйомної);
 • показник початкового затемнення (3-4 DIN);
 • плавність або ступінчастість регулювання чутливості світлофільтру.

Параметри затемнення мають для роботи зварника особливе значення, тому до них потрібно добре придивитися при виборі будь-якої моделі.

Крім цього, потрібно оцінити ширину і висоту оглядового віконця, вони можуть бути, відповідно, більше 100 і  50 мм, а також:

 • електроживлення - від акумуляторної або сонячної батареї (є і суміщений варіант);
 • вага, який коливається в більшу і меншу сторону від показника в  0,5 кг.

Шанувальники естетики в виробництві можуть купити зварювальну маску фінської фірми Кемпи, що відрізняється цікавим дизайном, або побалувати себе маскою типу «міньйон» - на якості зварювання це не відіб'ється, але настрій, безсумнівно, покращиться.

Щоб не помилитися, можна на сайті отримати в режимі онлайн кваліфіковану консультацію.

На шляху до виробництва

Завершальним кроком на цьому шляху стане оформлення угоди купівлі-продажу на нашому сайті. Процедура гранично спрощена. Організаційно її допоможе провести, при необхідності, досвідчений консультант. Всі питання вирішуються швидко і доброзичливо.

Бажаємо вам успішної роботи в цілковитій безпеці!

Зварювальні маски