Протипролежневі матраци і подушки

 Протипролежневі вироби - де і як використовувати?

Малорухливі лежачі пацієнти відчувають постійний тиск на певні частини тіла. Натиск погіршує лімфатичне рух на локальних ділянках. Тканини набагато гірше забезпечуються кров'ю і киснем, внаслідок чого можуть почати утворюватися пролежні. Один з варіантів спробувати вирішити проблему пролежня - купити для лежачих хворих ортопедичний матрац. Він трохи знизить пресинг. Але є випадки, коли мінімізувати пролежні допоможе тільки спеціальний медичний матрац.

Протистояти застійним явищам покликані масажні протипролежневі системи - спеціальні матрац і подушка для лежачих хворих. Це медичні постіль з можливістю знижувати контактний тиск на тіло пацієнта. Вони можуть укладатися як на звичайну (або ортопедичну) основу, так і використовуватися автономно.

Як вибрати матрац "проти пролежні"?

Сьогоднішня реабілітаційна медична система використовує два види протипролежневі матраци для пацієнтів з пролежнями або для їх профілактики:

  • статичні. Купити статичний протипролежневі матрац потрібно в тому випадку, якщо хворий все ж зберігає деяку мобільність, оскільки це ортопедична поверхню для профілактичної терапії. Статичність поряд з ортопедічность обумовлюють зниження тиску на виступаючі точки людського тіла, де часто утворюються ранки;
  • динамічні. Складаються з осередків, вміст повітря в яких часто змінюється. Таким чином, частина з них залишається опуклою, а інша частина - увігнутою. Тіло пацієнта відчуває «переміщення» тиску, яке дозволяє рухатися капілярному кровотоку вільно на кожній дільниці в різні періоди часу. Придбання такого виробу необхідно для складних, нерухомих хворих.

Серед динамічних моделей одним з найефективніших є трубчастий протипролежневі матрац. Він кращий для важких пацієнтів, як в сенсі ваги, так і стану. По черзі надуваються секції полегшують тиск на пошкоджену шкіру і сприяють одужанню.

Купити масажний ортопедичний матрац проти пролежнів - правильне рішення не тільки для медичних установ, а й для утримання хворого в домашніх умовах.

SM Tools не залишить пролежнів жодного шансу

Інтернет-магазин SM Tools пропонує купити протипролежневі ортопедичні (дорослий і дитячий) матраци. Антіпролежневие продукти, які продаються в нашому магазині, представлені ще й подушками, які полегшують стан хворого.

Якщо вам потрібно купити протипролежневі (антіпролежневий) матрац, звертайтеся в інтернет-магазин SM Tools. Ми надаємо експертні консультації з питань експлуатації даної продукції, допоможемо підібрати модель, що враховує всі потреби пацієнта. Анти-пролежневой елемент повинен мати задану пружність, постачання повітрям і гігроскопічність, щоб уражена шкіра відчувала себе якомога комфортніше.

Ціна протипролежневі (антіпролежневих) матраців повністю виправдана тим поліпшенням якості життя, яке вони надають хворому. Певний вплив на ціну анти-пролежневих (проти пролежнів) матраців надає підприємство-виробник, матеріал виготовлення і розмір.

Все що продаються нашим інтернет-магазином вироби супроводжуються гарантійними зобов'язаннями заводу-виробника. Однак, якщо в термін до 14 днів з'ясується, що продукція не задовольняє потреб покупця, все чеки, бирки і новий стан буде збережено, ми зробимо зворотний обмін згідно з нормами законодавства. Транспортні витрати при цьому несе покупець.

Протипролежневі матраци і подушки