Кухонні витяжки

Кухонні витяжки

Кухня - серце будь-якого будинку. Тут господиня і домочадці проводять дуже багато часу. Приготування їжі - сакральний процес, який супроводжується різноманітними запахами, часто специфічними. У зв'язку з цим обов'язково слід стежити за станом кухонного повітря. Справа в тому, що при приготуванні їжі він забруднюється продуктами згоряння, такі запахи залишаються досить надовго. Все це створює дискомфорт. Для того, щоб усунути явища застійного і несвіжого повітря, необхідно купити побутову кухонну витяжку.

Кухонна побутова витяжка - прилад, що очищає повітря за допомогою видалення з нього частинок жиру і продуктів згоряння газу. Цей пристрій має сенс придбати не тільки для забезпечення свіжості повітря, але і для підтримки чистоти. Адже, осідаючи, ці частинки будуть накопичуватися на поверхнях кухонних меблів і стінах, викликаючи необхідність у додатковій їх очищення.

Як правильно вибрати витяжку на кухню?

Вибір агрегату слід починати з розрахунку необхідної продуктивності. Параметр визначається як кількість повітря, пропущеного витяжкою в одиницю часу. Формула наступна: площа кухні множиться на її висоту, ділиться на 12 і множиться знову на коефіцієнт запасу 1,3. Отримане число і буде мінімально необхідною продуктивністю.

Важливо також правильно підібрати розмір витяжки. Він повинен співвідноситися з варильною поверхнею, ні в якому разі не бути менше її. Функціонувати витяжні прилади можуть в режимі відведення або ж в рециркуляційно режимі. У першому випадку воздухоотвод виводиться безпосередньо в вентиляційну систему будівлі. У другому - повітря пропускається крізь спеціальні вугільні фільтри, де очищається і потім повертається назад.

Спосіб управління витяжкою може бути кнопковим, механічним, сенсорним, електронним та ін. Кількість швидкостей варіюється від 2 до 5.

Значущим параметром вибору кухонної витяжки є її зовнішній вигляд. Часто сучасні кухні виконуються в яскраво вираженому стилістичному оформленні. Витяжна шафа може як посилити загальне враження, так і повністю нівелювати роботу дизайнера. Моделі, представлені на сучасному ринку, здатні підкреслити будь-який стиль кухонних меблів - від мінімалістичного хай-тека до затишного Провансу.

SM Tools - широкий вибір витяжних пристроїв

Інтернет-магазин SM Tools пропонує купити кухонні витяжки різних типів: вбудовані, пристінні, острівні, підвісні, телескопічні. У нашому асортименті представлені тільки відмінно зарекомендували себе виробники побутової техніки - Bosch, Gorenje, Pyramida, Ventolux, Universo тощо. Слід пам'ятати, що купуючи брендовий електроніку, ви страхуєте себе від її заміни внаслідок поломки на багато років.

Ціна кухонних витяжок варіюється в досить широкому діапазоні. Ціни на різні моделі залежать від багатьох факторів, однак при правильному виборі параметрів продуктивності вони все однаково успішно виконують свої функції. В асортименті нашого магазину представлені і дорогі, і більш доступні за ціною варіанти.

Продаж кухонних витяжок - один з напрямків роботи нашого магазину. Ми кваліфіковано проконсультуємо вас з усіх технічних питань щодо цих агрегатів.