Новорічні ялинки

 

Новий рік - довгоочікуване свято

Є символи, прив'язані до конкретного дня, а є ті, які асоціюються з позитивними емоціями. Новий рік - це свято емоцій, надій, сподівань.

Ялинка практично для кожного з нас з дитинства є символом, що обіцяють диво, дивлячись на неї, ми чекаємо чудес і подарунків. Часи змінюються, і в останні роки все рідше ми набуваємо живі ялинки, залишаючи їх в лісі. Ошатна густа сосна, ялиця, ялина, майстерно виготовлена ​​з тонких міцних ниток пластика, природно замінює в наших будинках натуральні деревця.

Та й з точки зору екології немає необхідності знищувати рослина, що вирощується кілька років, щоб воно згасло за кілька днів в задушливому житло.

Традиція прикрашати зелену красуню в святвечір зберігається і зі штучною ялинкою - важливо лише, щоб новорічна красуня була міцна, пишна, а її гілки НЕ гнулися під вагою іграшок та гірлянд.

Сьогодні простіше і правильніше купити штучну новорічну ялинку чи сосну. Торгова мережа пропонує вироби будь-яких видів, розмірів. Ціни на новорічні штучні ялинки дозволять придбати символ Нового року будь-якому українському споживачеві.

У сезон - з кінця листопада кожного року починають працювати ялинкові базари. З них починається свято. Приблизно в цей же час міська влада затверджують плани прикраси вулиць, площ, людей охоплює передчуття чогось світлого, радісного.

У нашій владі продовжити новорічний настрій, штучна красуня може радувати нас весь рік. Якщо не хочеться розлучатися з чарами, акуратна штучна сосна або ялинка чудово прикрасить зимовий садок або домашню оранжерею. Трохи фантазії - і частинка лісу прийде в будинок.

Новорічні красуні в SM Tools

Незалежно від пори року і погоди сторінки каталогу інтернет-магазину SM Tools завжди радують покупців широким і різноманітним асортиментом

Висока ялина і невелика ялинка, пишна сосна або сосонка, прикрашена шишками, усипана снігом, хоч і штучним - всі ці вироби викликають посмішку і піднімають настрій. Кольорове рішення ми пропонуємо різне, є моделі:

 

  • зелені;
  • білі;
  • блакитні.

 

 

Уже зараз, не чекаючи грудня, можна обрати перегляд пропозицій, вибрати найбільш пишну, найсимпатичнішу ялинку - а потім купити і милуватися нею. А подивитися є що! Яскраві фото в каталозі презентують ялинкові вироби - як імпортні, так і вітчизняні.

У міжсезоння представлені зразки двох голландських фірм:

 

  • Дерево Тріумфу;
  • Дерева чорної скриньки.

 

 

Пропозицій на сайті завжди в надлишку. Є високі, більше 3 метрів вироби, є малятка - до 60 см заввишки. Пропонуються ялинки і сосни.

Наприклад, можна купити ялину новорічну штучну висотою півтора метра, зелену. Вона являє собою гарну рівну пухнастий конус з міцним кріпленням гілок. Ялина ділиться на пронумеровані частини, тому збирати її буде легко. У комплектації передбачена металева підставка. Довгі синтетичні екологічні голки пружні, не обсипаються, не вицвітають. Гілочки не гнуться під вагою прикрас.

Є навіть цікава перевернута сосна! Передбачено варіант міцного кріплення до стелі або будь-якої конструкції на відкритому повітрі. Висота деревця становить 90 см, зелені голки усипані інеєм і виглядають як справжні.

Каталог пропонує сосни з шишками, блискітками, штучним снігом - барвисте видовище!

Купівля і доставка

Купуючи товари в інтернет-магазині SM Tools, ви можете бути впевнені у високій якості виробів і бездоганному сервісі.

Замовлення - роздрібні та оптові - оформляються через онлайн-каталог або по телефону. Всі питання і сумніви вирішуються в ході бесіди з менеджером магазину. Доставка проводиться максимально оперативно в будь-який регіон України.

Ми завжди раді бачити як нових, так і постійних покупців на нашому ресурсі, готові підказати, які знижки, акції діють під час здійснення покупки.