Катери на радіокеруванні

 Радіокеровані іграшки: кораблики, човни і катери

Щоб ваші діти не нудьгували на березі водойми при вилазці на природу, спробуйте купити їм радіокерований кораблик або човен на пульті управління. Купити катер на радіоуправлінні - означає назавжди забути про нудьгу біля води. Нове водне розвага захопить не тільки дітей, а й їхніх батьків. Адже зізнайтеся, який тато не мріяв про сина, щоб поганяти з ним на машинах, сходити на риболовлю чи поводити водну іграшку на дистанційному управлінні?

Купити іграшковий катер, човен і корабель на радіоуправлінні можна в магазині SM Tools з доставкою в Київ, Харків та інші міста України. Це робить проведення веселого сімейного дозвілля доступним кожному.

Коли дитина тільки вчиться управління, має сенс придбати недорогу іграшку, купуючи нові, більш потужні моделі в міру зростання його навичок. Якщо ви хочете зробити дитині подарунок, любите влаштовувати веселі змагання з друзями на риболовлю чи захоплюєтеся судомоделірованія, купити іграшкову радіокеровану човен, корабель або катер на пульті управління ви зможете в магазині SM Tools.

Ставши власником такого плавального кошти, ви зрозумієте, в чому справжнє задоволення проведення часу на природі, біля водойм. Запускати кораблик у ванній більше не буде бажання і інтересу. У міру навчання водінню такого пристрою, виникне бажання підкорювати все великі простори, збільшувати потужність і тюнінгувати вашу іграшку.

Як вибрати радіокерований кораблик або іграшку-катер на радіоуправлінні?

Човен або катер на дистанційному пульті управління - не просто іграшка. Дитячі іграшкові варіанти радіокерованих корабликів досить прості і примітивні: не розвивають високу швидкість і відмінно підходять як варіант розваги на рибалці. Існують більш вдосконалені моделі, які будуть цікаві дорослим і дітям від дев'яти років. Їх швидкість перевищує 45 кілометрів на годину, вони більші і потужніші.

Перш, ніж купити радіокерований корабель або човен, ознайомтеся з існуючими видами.

  • Маленькі, маневрені катера на електродвигуні. Виконуються у вигляді звичайних катерів, зовні відрізняються тільки розмірами.
  • Стандартні катера з електродвигуном. Вага - від 3 кілограм, потужний двигун, неможливо перевернути без пошкоджень корпусу.
  • Радіолодкі з двигуном внутрішнього згоряння. Відрізняються потужністю і безшумною роботою мотора.
  • Моделі з бензиновим двигуном. Працюють без перешкод і швидко набирають швидкість. Пульт передає сигнал для радіолодок на великі відстані.
  • Кораблі для риболовлі. Оснащені спеціальною підсвіткою і сигналізацією для нічного використання.

Звертайте увагу на маневреність, швидкість і відповідь на натискання кнопок джойстика. Важливим фактором є здатність "перевертатися" - так пристрій потоне в воді, якщо його корпус не буде пошкоджений.

Дитячі моделі виготовлені з міцних і безпечних матеріалів з дальнім радіусом роботи. Максимальна швидкість їх розгону становить 40 кілометрів на годину, тривалість роботи - до сорока хвилин. Ціна радіокерованого катера, корабля або човна з пультом управління залежить від його потужності, розмірів і призначення. Дорогі моделі плавальних пристроїв набувають на подарунок "дорослим" хлопчикам, дитячі, прості моделі коштують значно дешевше.

Купити радіокерований катер, модель на пульті управління з доставкою по Україні

Подарувати дитині захоплення на все життя - просто. Для цього коштувати купити йому невеликий кораблик на радіоуправлінні. Україна багата місцями для водних заїздів. У Києві це - дрібні озера і заплави Дніпра, в Черкасах - водосховище, а в Одесі - безлюдні восени і навесні пляжі Чорного моря.

Водити кораблик на воді можна за відсутності хвиль. Варто остерігатися великих кораблів і людей поблизу. Радіокерований човен підключається до пульту сигналом на радіочастоті. Вибираючи іграшку для дитини, переконайтеся, що радіолодка підходить йому за віком.

При покупці зверніть увагу на ключові характеристики моделі, а саме:

  • максимальну швидкість розгону;
  • вид і захищеність мотора;
  • радіус дії пульта і його вигляд;
  • живлення;
  • розміри і вага.

Малюкові до дев'яти років важко буде піднімати і носити човен вагою більше трьох кілограмів, складно буде контролювати дальність і швидкість заїзду. Управляти професійним штурвалом або джойстиком вони теж не зможуть повною мірою, тому кращим рішенням буде купити в інтернет-магазині SM Tools іграшковий катер на пульті управління з доставкою в Київ, Харків, Одесу та інші міста. Ціна катера на радіокеруванні порадує вас оптимальним співвідношенням з якістю обраної моделі.