Дзеркало для ванної кімнати

Дзеркала для ванної кімнати: широкий вибір сучасних моделей для стильного і комфортного інтер'єру

Дзеркало у ванній - один з найбільш значущих предметів інтер'єру, оскільки крім прямих функцій, також виконує і декоративну роль. Якщо габарити ванни досить скромні, установка одного великого або декількох дзеркал середніх розмірів допоможе візуально розширити і полегшити простір. Крім того, при здійсненні гігієнічних і косметичних процедур дуже важливо наявність комфортних засобів для візуалізації.

З огляду на специфіку приміщення, дзеркала в ванну кімнату повинні мати додаткові практичні характеристики, на відміну від аналогів для прихожих або спалень. Перш за все, це продукція дещо інший категорії - оскільки ванна відрізняється від інших житлових приміщень підвищеною вологістю, а часто і температурою, дзеркала повинні бути максимально стійкі до цих впливів. Крім того, сучасні моделі часто оснащуються функцією антізапотеванія, що вирішує одну з найбільших проблем при прийомі ванн і гарячого душу, коли внаслідок утворився пара дзеркало практично перестає забезпечувати видимість.

Дзеркала в ванну вимагають більш прогресивних технологій виробництва, які забезпечують підвищену зносостійкість - покриття спеціальними смолами тильній поверхні для запобігання пошкодження амальгами, використання матеріалів, стійких до корозії, і інших специфічних моментів, тому і ціни на продукцію цього класу дещо вищий.

Купити дзеркало для ванної кімнати недорого: інтернет-магазин компанії SM Tools (Київ, Україна)

У нашому онлайн-магазині можна швидко замовити і купити в режимі онлайн дзеркала будь-яких габаритів і конструкцій для ванної кімнати від відомих світових брендів - Q-Tap, Roca, KOLO, Jika, VOLLE, Imprese, Liberta і інших, причому ціна продукції демократична і доступна . В асортименті пропозицій - дзеркала різних форм і габаритів, а також оснащені додатковими функціями:

  • підвісні малогабаритні косметичні з регульованою по довжині рамою;
  • навісні стаціонарні конструкції великих розмірів;
  • з підсвічуванням з використанням тач-кнопки;
  • сенсорним управлінням з включенням функції антізапотеванія (підігрів дзеркальної поверхні запобігає утворенню конденсату).

Щоб швидко перейти до по індивідуальних переваг на сайті розроблена структуризація за типом, габаритам, кріпленню, а також представлені фотовізуалізація і характеристики всіх моделей.

Оформлення замовлення в SM Tools через інтернет-доступ з доставкою в Києві і по Україні

На сайті нашого онлайн-магазина виділений окремий розділ для меблів і аксесуарів у ванну, тому можна вибрати дзеркало з широкого спектру пропозицій, а купити з доставкою в Києві або інших регіонах країни швидко і недорого, в порівнянні з пропозиціями стаціонарних профільних магазинів.

Наша компанія співпрацює безпосередньо з багатьма брендами-виробниками, а тому може запропонувати найпривабливіші ціни, а також акції та накопичувальні знижки для зареєстрованих на сайті магазина клієнтів.

Менеджери компанії організують доставку замовлення в будь-яке місто країни, попередньо обумовивши нюанси в телефонному режимі.

Дзеркало для ванної кімнати