Развивающие коврики

Дитячі ігрові розвиваючі килимки

Поява маляти в сім'ї - завжди велика подія! Молодим мамам і татам хочеться дати своєму новонародженій дитині все найкраще, тому про те, щоб замовити розвиваючий килимок, деякі замислюються ще на етапі вагітності.

Ігрова підстилка для дитини - незамінний помічник для мам. Її зручно використовувати як м'який килимок, як іграшку, дуги можна знімати і брати з собою в машину. Дитячий ігровий розвиваючий килимок можна постелити на підлогу біля себе або на диван. Дитині там буде м'яко, тепло і весело з перших місяців життя.

Відмінна ідея - купити дитячий розвиваючий килимок малюкові в якості подарунка для колеги, сестри або подруги. Піднести такий подарунок можна на виписку з пологового будинку, хрестини або на перший місяць після народження малюка.

Як вибрати і купити правильний розвиваючий килимок для дитини?

Існує кілька критеріїв, які необхідно враховувати при виборі не тільки ігрового простору, але і всього, чого стосується ваш малюк в процесі росту і розвитку.

  • Безпека. Це найголовніший критерій вибору будь-якого предмета або іграшки для дитини.
  • Розмір. Чим старше дитина, тим більшого розміру килимок йому потрібен. Для діток з перших місяців життя підійдуть найменші моделі. Дітлахам старше 3-х місяців буде потрібно вже більше простору для рухів.
  • Дуги. Саме на них кріпляться всі іграшки, тому вони повинні бути безпечними і надійними. Моделі зі знімними дугами користуються особливою популярністю, так як деякі малюки можуть спочатку лякатися іграшок над головою. До того ж, такі комплектуючі можна знімати і використовувати в автокріслі.
  • Іграшки. Тут діє принцип - чим більше, тим краще. Вони можуть бути шумливими, що шарудять, дзвінкими або музичними - різні брязкальця, прорізувачі для зубів, дзеркальця і ​​т.д. Чим більше розмаїття форм, матеріалу і звуків, тим карапузові цікавіше.
  • Матеріал. Дитина на килимку лежить, торкаючись до нього тілом або особою, тому тканина повинна бути приємна на дотик і гіпоалергенна. Звертайте особливу увагу на склад тканини. Вона повинна повністю або частково складатися з бавовни. Барвники не повинні викликати алергічних реакцій.
  • Бортики. Багато килимки забезпечені бортиками, які обмежують простір і запобігають виповзання малюка за межі. Їх часто роблять твердими для більшої безпеки. Хорошим вибором буде модель, в якій тверді борти обшиті приємною м'якою тканиною, щоб дитина не вдарився і не подряпався про пластик.

Найменші дітки спочатку будуть просто розглядати підвішені іграшки на дуги, малюки трохи постарше вже потягнуться помацати ручками все, що висить. Дитина буде розглядати яскраві кольори, смикати все руками і пробувати "на зуб" - таким чином розвиваються хапальні рефлекси, слух, зір і концентрація уваги.

Потрібне придбання для самих маленьких

Якщо ви хочете придбати дійсно потрібну річ для маленького члена сім'ї, варто звернути увагу на комфортні і цікаві ігрові підстилки для малюків. Ціна дитячого розвиваючого килимка залежить від його якості, функціональності і виробника; варто звернути увагу на такі бренди розвиваючих килимків, як Alexis, Tiny Love, Bertoni, Bright Starts, Dwinguler і інші.

В інтернет-магазині SM Tools можна купити розвиваючі килимки за прийнятною ціною c доставкою в усі міста України.