Пуско-зарядний пристрій Einhell CE-BC 30 M, 12/24 В, 3-600 А/г, макс. 30 А

246953
  • Пуско-зарядний пристрій Einhell CE-BC 30 M, 12/24 В, 3-600 А/г, макс. 30 А
    1002275
    • В наявності
    • EINHELL
    Бажаєте отримати купон на знижку?
    6 988грн Ціна для роздрібних клієнтів
    6 988грн по безготівці з ПДВ для юридичних осіб
    Інші способи оплати Розстрочка online Кредит від Sense
  • Не ризикуйте,
    купуйте офіційний товар!
    Гарантійний талон

Опис Пуско-зарядний пристрій Einhell CE-BC 30 M, 12/24 В, 3-600 А/г, макс. 30 А:


Зарядний пристрій Einhell CE-BC 30 M – це інтелектуальний зарядний пристрій, адаптований до технічно високорозвинених високопродуктивних акумуляторів, що є в сучасних автомобілях. і обслуговування.
Основна увага при розробці була зосереджена на швидкій і безпечній зарядці акумулятора, щоб досягти найдовший термін служби з повною продуктивністю.
Управління зарядним пристроєм простіше, ніж зі звичайними пристроями, завдяки докладному дисплею стану заряду .
Це універсальний пристрій Einhell підходить для гелевих акумуляторів, акумуляторів AGM і необслуговуваних свинцево-кислотних акумуляторів.
CE-BC 30 M підходить для акумуляторів 12 і 24 В.
Многоступеневый цикл зарядки автоматично контролюється та регулюється під контролером мікропроцесора.
Електроніка інтелектуального управління аналізує тип і стан підключеного акумулятора та запускає найбільш підходящий режим зарядки відповідно до потреб.
Функція крапельної зарядки захищає та зберігає батарею для оптимального рівня заряду.
/>Це робить CE-BC 30 M придатним для всіх типів транспортних засобів, особливо для сезонних транспортних засобів з тривалим часом простою.
Замість акумулятора дозволяв повністю розряджатися і ризикувати повним розрядом, заряд акумулятора підтримується до оптимального рівня з за допомогою крапельної зарядки.
Кропельний заряд розвантажує елементи акумулятора і продовжує термін служби, запобігаючи дорогій заміні несправного акумулятора автомобіля, якої можна уникнути.
Автомобілі, мотоцикли та скутери готові до використання на початку сезону.
Зарядне пристрій Einhell може забезпечити запуск акумулятора за допомогою швидкого старту, забезпечуючи пусковий струм 100 А (максимум 5 секунд).
Після короткочасного заряду конденсатора зарядний пристрій може забезпечити швидкий старт, щоб миттєво активізувати двигун автомобіля.
Зарядний пристрій Einhell оснащено автоматичним захистом від перезаряду, короткого замикання та зворотної полярності.
Ці захисні механізми захищають не тільки зарядний пристрій, а й акумулятор.
Світлодіодний дисплей напруг акумулятора та стану заряду відразу показує поточний стан акумулятора та режим роботи зарядного пристрою .
Завдяки повністю ізольованому затиску зарядний пристрій Einhell можна підключити легко та безпечно.