Змішувачі прихованого монтажу
Найпопулярніші запити:
Змішувач для душу прихованого монтажу Змішувач прихованого монтажу Grohe Змішувач прихованого монтажу для ванни Змішувач для раковини прихованого монтажу Термостатичний змішувач прихованого монтажу
- Сортувати:
- дешеві
- дорогі
- нові надходження
- популярність
Плюси і мінуси змішувачів прихованого монтажу
Змішувачі внутрішнього монтажу стають все більш популярними. Завдяки даній системі установки можна заощадити простір у ванній кімнаті або на кухні, а також забезпечити естетичність і гігієнічність сантехнічного приладу.
Переваги внутрішньої установки:
- естетичний вигляд приміщення - досягається за рахунок того, що всі комунікації ховаються за стіною;
- максимальна економія простору;
- легкість управління сантехнічним приладом.
Купити змішувач для прихованого монтажу і оцінити всі його переваги пропонує інтернет-магазин SM Tools. Вбудований змішувач дозволяє приховати комунікації в ванній кімнаті або на кухні, тим самим зробивши простір більш цікавим.
З яких елементів складається змішувач прихованого монтажу?
Змішувач прихованого монтажу має кілька відрізняється від традиційних пристроїв конструкцію, до складу якої входить:
- випіт;
- внутрішній блок;
- кран управління.
Вбудована коробка, яка монтується в стіну, має діаметр близько 150 мм і ширину близько 100 мм. Зовні цей елемент виглядає як невеликий контейнер, до якого підводять труби. Даний блок виготовляється з таких матеріалів, як мідь, латунь, бронза, які не схильні до корозії, мають тривалий термін служби.
Помилково припускати, що прихований монтаж крана проводиться тільки в несучу стіну. Дану конструкцію можна фіксувати в інсталяції для сантехніки, розміщувати на поверхні стіни, монтувати в міжкімнатну перегородку.
особливості установки
Виливши прихованого монтажу при установці вимагає певних знань і досвіду роботи з подібними конструкціями. Тому, якщо ви не впевнені у власних силах, для проведення сантехнічних робіт краще запросити кваліфікованого майстра.
Порядок проведення робіт:
- перед початком монтажу слід ретельно продумати місце розташування конструкції і ознайомитися з доданою до змішувача інструкцією;
- визначте місце виведення шланга для душа;
- далі належить вирізати місце для вбудованого блоку, використовуючи перфоратор;
- з'єднати труби з коробкою, що входить в комплект змішувача;
- провести пробний запуск рідини;
- після перевірки трубопроводу на відсутність протікання можна приступати до обробки стіни.
Для того, щоб приховати конструкцію вбудованого блоку, можна використовувати різні матеріали: гіпсокартон, шпаклівку і т.д. Все залежить від ступеня руйнування поверхні стіни під час проведення монтажу.
Коли зовнішні оздоблювальні роботи будуть завершені, можна приступити до установки виливу і важелів управління подачі води.
Для ванної кімнати або в душ найбільш оптимальним варіантом є змішувач або термостатичний змішувач прихованого монтажу. Перший регулює подачу холодної і гарячої води шляхом зміни положення ручки управління, а другий має автоматичні настройки і завжди подає воду потрібної температури.
Змішувачі прихованого монтажу
- Гость
- Гость
- Петро
- Юрий
- Витя
- Гость
- Сергей
- Гость
- Жора
- Гость
- Олежа
- Гость