Підзорна труба Bresser Pirsch Gen II 20-60x80 / ??45 WP

223232
Опис Підзорна труба Bresser Pirsch Gen II 20-60x80/45 WP:

Завдяки великому об'єктиву та достатньому діапазону зміни збільшення, підзорна труба Bresser Pirsch Gen II 20-60x80/45 WP набуває характеру оптичного приладу з досить широким спектром застосування. Це підходящий інструмент для спортивної стрільби на далекі дистанції, для полювання із засідки або з вежі, для спостережень за міськими пам'ятками, а також для астрономічних спостережень. Але, насамперед, - це одна з найкращих підзорних труб для спостереження та фотофіксації живої природи. Друга генерація підзорних труб Bresser Pirch отримала більш ергономічний водонепроникний та азотонаповнений корпус, але головні вдосконалення торкнулися механіки та оптичних характеристик. Тепер труба оснащена двошвидкісним фокусером і більш точним механізмом трансфокації (зміни збільшення), а оптична система має висококласне просвітлення Ultimate Reflection Coating та фазорегулююче покриття призми. Досвід взаємодії з цією підзорною трубою принесе лише найпозитивніші емоції, незалежно від мети спостережень.

Корпус підзорної труби Bresser Pirsch Gen II 20-60x80/45 WP виконаний з якісних матеріалів та відрізняється бездоганним зовнішнім виглядом. Фокусер та трансфокатор виконані з міцного металу. Зовнішнє гумове покриття захищає оптику підзорної труби від випадкових ударів.

Всі оптичні поверхні (об'єктив, окуляр і призма) покриті повним багатошаровим покриттям Ultimate Reflection Coating в зелених тонах, для більшого пропускання світла і отримання контрастного і яскравого зображення. Призма, що обертає, виготовлені з високоякісного оптичного скла BAK4 за системою Porro, і має фазову корекцію, що оптимізує зображення і автоматично відносить цю модель до оптичних приладів високого класу.

Для максимального комфорту спостереження встановлений окуляр під кутом 45º. Труба повертається в хомуті на 225 º для досягнення найбільш зручного кута спостережень. Висувна сонцезахисна бленда захищає об'єктив як від сонячних відблисків, так і від опадів. 

На окрему увагу заслуговує двошвидкісний фокусер з передатним числом 1:10. Завдяки такому рішенню можна швидко фокусуватися на необхідних цілях, після чого плавно переміщати зону спостереження, не втрачаючи чіткого зображення об'єкта. Фокусер розташований у центральному положенні, що дуже зручно для використання, незалежно від того, якою рукою проводити фокусування. Для більшого комфорту спостережень застосований поворотно-висувний наочник.

У комплект поставки включено польовий чохол, який щільно облягає трубу, має всі необхідні отвори для керування трубою та надійно захищає її від опадів та пошкоджень під час використання. Кришки об'єктива та окуляра щільно фіксуються на своїх місцях і точно не загубляться під час руху.

Особливості Підзорна труба Bresser Pirsch Gen II 20-60x80/45 WP:

- Кут спостереження: 45 º

- Оптична конструкція: призма Porro

- Лінзи: з повним просвітленням Ultimate Reflection Coating (Fully Multi coated)

- Призми: BAK4 з фазокоректуючим покриттям

- Водостійкість: 100% водонепроникний корпус

- Захист від запотівання: завдяки герметичності корпусу та заповнення азотом

- Фокусування: двошвидкісний фокусер (мікро/макро) у центральному положенні

- Зум: кільцем трансфокатора на окулярі

- Наглазник: поворотно-висувний (типу Twist-Up)

- Захисна бленда: перешкоджає попаданню дощових крапель та сонячних відблисків на об'єктив

- Корпус: полікарбонат, гумовий

- Можливість кріплення штативу

- Корпус повертається в хомуті на 225 º для встановлення зручного кута спостереження

Комплектація Підзорна труба Bresser Pirsch Gen II 20-60x80/45 WP:

Підзорна труба: колір корпусу - зелений/чорний

Захисна кришка окуляра та об'єктиву

Польовий нейлоновий чохол для транспортування та захисту труби під час використання

Серветка для чищення лінз

Характеристики Підзорна труба Bresser Pirsch Gen II 20-60x80/45 WP:

Збільшення: 20x - 60x

Діаметр об'єктива, мм: 80

Розмір вихідної зіниці, мм: 4 ÷ 1.33

Винос зіниці, мм: 18

Фактор сутінків: 40 ÷ 69.28

Світосила: 16 ÷ 1,77

Мінімальна відстань фокусування, м: 5.5

Поле зору м/1000 м : 38

Вага без упаковки, кг: 1.492

Вага в упаковці, кг: 2.455

Розміри без пакування, мм: 390x180x95

Розміри в упаковці, мм: 415x195x160

Батьківщина бренду - Німеччина

Гарантія – 24 місяців

Монокуляри, підзорні труби Bresser
Ціни на схожі товари