Варильні поверхні

Варильні поверхні в сучасних кухнях

У колишні часи практично всі кухні оснащувалися типовими комбінованими плитами, що об'єднують духовку і варильну поверхню, що складається з конфорок різних розмірів - плоских електричних «тарілок» або виступаючих газових, покритих зверху гратами. При інтенсивної експлуатації матеріали з часом деформувалися, приготування їжі ставало скрутним, до того ж, плити передбачали виключно ручне механічне управління, а безпеку цього варильного устаткування залишала бажати кращого.

Сучасні пристрої представлені цілим рядом поліпшених модифікацій, забезпечуючи надійність, зносостійкість, простоту управління і мультифункціональність. Окремо вдосконалені механізми, що відповідають за підвищену безпеку використання. Наприклад, автоматичний розпал - займання газової конфорки при повороті ручки без необхідності використання сірників і електрозажігалок.

Також в сучасних газових моделях реалізований принцип контролю горіння. Механізм являє собою два взаємопов'язаних пристрої - термопару, яка визначає, чи горить полум'я при подачі газу, і блокіратор, автоматично відключає газ при відсутності вогню.

Електромоделях позбавлені головного недоліку ретро-пристроїв - довгого нагрівання і охолодження поверхні варильного «млинця», оскільки в сучасному обладнанні використовуються рапідние, галогенні конфорки, типу Hi Light, індукційні.

Однією з прогресивних ідей нинішніх виручених пристроїв є їх автономна робота, а також можливість комбінації з плитою або духовою шафою. Якщо господиня практично ніколи не користується духовкою, то купити автономну варильну поверхню буде відмінним варіантом для економії місця на кухні. До того ж, різноманіття дизайну в сучасному стилі дозволить підібрати оптимально підходить до інтер'єру кухні варіант, який гармонійно впишеться в обстановку, створюючи при цьому максимум комфорту для приготування їжі.

Широкий вибір варильних поверхонь

Перш, ніж визначитися, яка панель стане найбільш прийнятною для індивідуального використання кожної господинею, варто розглянути, які бувають види поверхонь і чим вони відрізняються. У продажу пропонуються варильні поверхні, що відрізняються наступними параметрами:

  • тип підключення - автономні, працюючі від власних комунікацій, і залежні, які підключаються до вже має плиті або духовці;
  • вид енергоресурсу - газові, електричні та комбіновані;
  • тип матеріалу вручений поверхні і конфорок - використовуються чавун, нержавіюча сталь, емаль, склокераміка, загартоване скло.
  • спосіб управління - механічні, сенсорні.

Комбіновані панелі - найбільш універсальний варіант, оскільки дозволяють вибирати тип подачі «палива» - якщо відключено електрику, можна використовувати газ. У той же час, є будинки, в яких в принципі не проведені газові комунікації, тому залишається вибирати тільки електроприлад.

Електричні варильні поверхні більш зручні в експлуатації і універсальні, ніж газові, перш за все, через відсутність решітки, наявності електрики в усіх домоволодіннях, а також з точки зору простоти догляду за панеллю, але також потрібно враховувати, що ціна електроенергії аж ніяк не мала і перевищує вартість природного газу.

Механічна система управління реалізована, переважно, в газових моделях. Сенсорне управління переважає в електро-панелях, до того ж, воно дає розширені функціональні можливості.

Продаж варильних панелей онлайн на ресурсі sm-tools.com.ua

У нашому онлайн-каталозі можна підібрати будь-який тип варильної поверхні, використовуючи фільтрацію базовими характеристиками пристроїв. Устаткування представлено іменитими виробниками, що гарантують якість продукції, моделі забезпечені фото, описом головних технічних характеристик і функціоналу. Замовлення можна розмістити віддалено і отримати товар з доставкою.