Автокрісла

Турбота про безпеку

Машини присутні в нашому житті постійно, без них неможливо обійтися, відправляючись в магазини, у справах або в подорож, а якщо в сім'ї є діти, то в різних поїздках їм потрібно забезпечити максимальний комфорт.

Дитяча безпека завжди стоїть на першому місці для батьків, в тому числі і під час перевезення малюка в автомобілі. Уберегти життя і здоров'я дитини в аварійній ситуації зможе надійне, правильно підібране дитяче автокрісло, яке встановлюється на сидінні в автомобіль і фіксується звичайним ременем безпеки або за допомогою спеціально розробленої системи ISOFIX.

Купити портативний дитяче регульоване автокрісло, автокрісло для найменших або автосидінь для дитини постарше для безпечних подорожей в автомобілі можна, відвідавши стаціонарний магазин або зробивши замовлення онлайн, оцінивши вартість відповідного сидіння - крісло-сидушка для дитини старшого віку має невисоку ціну, але при цьому дозволить надійно зафіксувати ремені безпеки в машині.

Автомобільні крісла для дітей різного віку

Існує кілька груп автокрісел в машину, кожна з яких розрахована на перевезення дітей певного віку і ваги.

  • Для самих маленьких пасажирів рекомендується застосовувати переносні люльки, в яких малюк може спокійно лежати і спати, а після закінчення поїздки досить дістати люльку з автомобіля разом з дитиною. Також малюки від народження і до року можуть перевозитися в дитячих кріслах-переноска, які мають чашеобразную форму, що дозволяє дитині напівлежати в кріслі, не створюючи додаткового навантаження на ще не зміцнілий хребет. Новонароджені діти не можуть самостійно тримати голову, тому крісла для таких малюків обладнані додатковими м'якими вкладишами, що забезпечують підтримку голови і безпеку.
  • Регульовані автокрісла можуть служити протягом тривалого часу, але вони є не кращим варіантом для новонароджених. Краще все ж підбирати автомобільне крісло, виходячи з віку дитини, і міняти його в міру зростання малюка. Машинне крісло першої групи розраховане на дітей від дев'яти місяців і до чотирьох років, вагою від 9 до 18 кг. Деякі моделі мають спеціальну базу, яка стаціонарно кріпиться в автомобілі, а крісло може зніматися. База дає можливість регулювання кута нахилу крісла і його швидкої установки. У моделей, які не мають бази, може регулюватися положення спинки. Дитячі крісла цієї групи рекомендується встановлювати проти ходу руху автомобілів, що забезпечує більшу безпеку при аварії.
  • Друга група крісел розрахована на дітей від чотирьох до шести років, вагою від 15 до 25 кілограм. У них повинна бути передбачений надійний захист голови від бічних ударів і регулювання висоти підголівника. Можливість регулювати нахил спинки також є плюсом, адже в тривалих поїздках малюк зможе спати або відпочивати напівлежачи.
  • Третя група автокрісел застосовується для дітей від чотирьох до десяти років. Фіксація забезпечується штатними ременями безпеки автомобіля, тому крісло не оснащується додатковими ременями. Важливим параметром є можливість регулювати висоту підголівника та наявність хорошою бічною захисту.
  • Бустер представляють собою сидіння-подушку, яка не має підлокітників. Вони рекомендовані для дітей, яких не можуть правильно зафіксувати звичайні ремені безпеки через невеликого зросту. Бустер допомагає посадити дитину на відповідну висоту, щоб ремені безпеки лягли правильно і надійно його зафіксували.

Ціна машинного крісла залежить від його конструкції, призначення, компанії-виробника. Користуються попитом зручні польські автокрісла і сидіння бренду Бертоні, які мають доступні ціни та високу якість.

Купити автокрісло за доступною ціною

Замовити і дешево купити надійне дитяче автокрісло, сидіння або люльку для дитини будь-якого віку, щоб гарантувати його безпеку при пересуванні в автомобілі, за доступною ціною можна в інтернет-магазині SM Tools. Магазином здійснюється продаж дитячого автокрісла, відповідного сидіння, а також інших товарів для дітей, серед яких - дитячі меблі, іграшки виробництва Польщі та інших європейських країн.

Ми гарантуємо високу якість товару, відповідність європейським нормам і вимогам безпеки, а також прийнятні ціни, високий рівень обслуговування, вигідні умови доставки по Києву і всій Україні.

Автокрісла